Opcje przeglądania
Cena
  • od
    do

Firma Schmees to niezależny producent kosmetyków naturalnych oraz produktów gospodarstwa domowego i ogrodu. Schmees Kosmetik istnieje od lat 50-tych i od samego początku wdrażała na rynek produkty stworzone z najwyższej jakości naturalnych surowców. Dziś po ponad 60 latach firma stawia przede wszystkim na stosowanie najnowszych technologii dermatologicznych w parze z wysokim stężeniem naturalnych ekstraktów w produktach.
Schmees Kosmetik – najwyższe standardy produkcji
Schmees Kosmetik to przede wszystkim produkty nastawione na najwyższą jakość i intensywną pielęgnację skóry, włosów, a także pomoc w leczeniu dolegliwości dermatologicznych. Tradycja najwyższych standardów produkcji pozwala firmie na niezależność i konkurowanie z największymi koncernami. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu i stosowaniu najnowszych technologii, Schmees odniósł niebagatelny sukces na rynku kosmetycznym. Schmees stworzył wiele linii produktów do pielęgnacji całego ciała, które w wyniku analizy pod kątem stosowania w dermatologii uzyskały certyfikat najwyższej jakości DEKRA.
Oferta Schmees
W ofercie dostępne są zarówno kosmetyki do codziennego stosowania w higienie oraz pielęgnacji, produkty chroniące przed negatywnym wpływem światła słonecznego, jak i maści pomagające w leczeniu następstw urazów skóry, stawów i mięśni. Na szczególną uwagę zasługuje seria kosmetyków naturalnych Herbamedicus. Są one z powodzeniem stosowane we wspomaganiu leczenia schorzeń dermatologicznych i problemów naczyniowych. Produkty Schmees Herbamedicus udowodniły swoją skuteczność zarówno przeciw powszechnym problemom skórnym i naczyniowym (rozstępy, żylaki), jak i dotkliwym urazom (oparzenia i odleżyny).
Pozostałe korzyści
Regularne stosowanie kosmetyków regenerujących i rozgrzewających firmy Schmees gwarantuje poprawę samopoczucia i zmniejszenie dolegliwości ze strony skóry oraz stawów i kości. Ze względu na bardzo wysoką zawartość substancji biologicznie aktywnych i wyciągów roślinnych, produkty linii Herbamedicus oraz innych serii pozostawiają na skórze długotrwale unoszący się, przyjemny i kojący zapach.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl