Potrzebujesz pomocy?
Skontaktuj się z nami!

Do darmowej dostawy 69.00 zł

do kasy suma: 0,00 zł

Kosmetyki

Henna - farba do włosów na bazie henny BLOND - 100 g, Indus Valley

 Henna - farba do włosów na bazie henny BLOND - 100 g, Indus Valley
Henna - farba do włosów na bazie henny BLOND - 100 g, Indus Valley

Henna INDUS VALLEY — farba do włosów na bazie henny, BLOND to gotowa roślinna farba do włosów w proszku, 100 g, wyprodukowana w Indiach. Proszek miesza się z ciepłą wodą na pastę i nakłada na włosy.

Skład INCI: Cassia auriculata leaf powder, Lawsonia inermis leaf powder, Indigofera tinctoria leaf powder

Dostępność: niewiele

Cena: 29,90 zł
( 1 kg = 299,00 zł )
szt.

Henna - farba do włosów na bazie henny BURGUND - 100 g, Indus Valley

Henna - farba do włosów na bazie henny BURGUND - 100 g, Indus Valley
Henna - farba do włosów na bazie henny BURGUND - 100 g, Indus Valley

Henna INDUS VALLEY — farba do włosów na bazie henny, BURGUND to gotowa roślinna farba do włosów w proszku, 100 g, wyprodukowana w Indiach. Proszek miesza się z ciepłą wodą na pastę i nakłada na włosy.

Skład INCI: Lawsonia inermis leaf powder, Indigofera tinctoria leaf powder, Cassia auriculata leaf powder

Dostępność: niewiele

Cena: 29,90 zł
( 1 kg = 299,00 zł )
szt.

Henna - farba do włosów na bazie henny, CIEMNY BRĄZ - 100 g, Indus Valley

Henna - farba do włosów na bazie henny, CIEMNY BRĄZ - 100 g, Indus Valley
Henna - farba do włosów na bazie henny, CIEMNY BRĄZ - 100 g, Indus Valley

Henna INDUS VALLEY — farba do włosów na bazie henny, CIEMNY BRĄZ to gotowa roślinna farba do włosów w proszku, 100 g, wyprodukowana w Indiach. Proszek miesza się z ciepłą wodą na pastę i nakłada na włosy.

Skład INCI z opakowania: Organic Indigofera tinctoria (Indigo) leaf powder, Organic Lawsonia inermis (Henna) leaf powder & Organic Cassia auriculata (Colourless Henna) leaf powder.

Dostępność: średnia ilość

Cena: 30,50 zł
( 1 kg = 305,00 zł )
szt.

Henna - farba do włosów na bazie henny CZEKOLADOWY - 100 g, Indus Valley

Henna - farba do włosów na bazie henny CZEKOLADOWY - 100 g, Indus Valley
Henna - farba do włosów na bazie henny CZEKOLADOWY - 100 g, Indus Valley

Henna INDUS VALLEY — farba do włosów na bazie henny, CZEKOLADOWY to gotowa roślinna farba do włosów w proszku, 100 g, wyprodukowana w Indiach. Proszek miesza się z ciepłą wodą na pastę i nakłada na włosy.

Skład INCI: Lawsonia inermis leaf powder, Indigofera tinctoria leaf powder, Cassia auriculata leaf powder

Dostępność: niewiele

Cena: 29,90 zł
( 1 kg = 299,00 zł )
szt.

Henna - farba do włosów na bazie henny CZERŃ - 100 g, Indus Valley

Henna - farba do włosów na bazie henny CZERŃ - 100 g, Indus Valley
Henna - farba do włosów na bazie henny CZERŃ - 100 g, Indus Valley

Henna INDUS VALLEY — farba do włosów na bazie henny, CZERŃ to gotowa roślinna farba do włosów w proszku, 100 g, wyprodukowana w Indiach. Proszek miesza się z ciepłą wodą na pastę i nakłada na włosy.

Skład INCI: Indigofera tinctoria leaf powder, Lawsonia inermis leaf powder, Cassia auriculata leaf powder

Dostępność: niewiele

Cena: 29,90 zł
( 1 kg = 299,00 zł )
szt.

Henna - farba do włosów na bazie henny KASZTANOWY - 100 g, Indus Valley

Henna - farba do włosów na bazie henny KASZTANOWY - 100 g, Indus Valley
Henna - farba do włosów na bazie henny KASZTANOWY - 100 g, Indus Valley

Henna INDUS VALLEY — farba do włosów na bazie henny, KASZTANOWY to gotowa roślinna farba do włosów w proszku, 100 g, wyprodukowana w Indiach. Proszek miesza się z ciepłą wodą na pastę i nakłada na włosy.

Skład INCI: Lawsonia inermis leaf powder, Cassia auriculata leaf powder, Indigofera tinctoria leaf powder

Dostępność: niewiele

Cena: 29,90 zł
( 1 kg = 299,00 zł )
szt.

Henna - farba do włosów na bazie henny MAHOŃ - 100 g, Indus Valley

Henna - farba do włosów na bazie henny MAHOŃ - 100 g, Indus Valley
Henna - farba do włosów na bazie henny MAHOŃ - 100 g, Indus Valley

Henna INDUS VALLEY — farba do włosów na bazie henny, MAHOŃ to gotowa roślinna farba do włosów w proszku, 100 g, wyprodukowana w Indiach. Proszek miesza się z ciepłą wodą na pastę i nakłada na włosy.

Skład INCI: Indigofera tinctoria leaf powder, Lawsonia inermis leaf powder, Cassia auriculata leaf powder

Dostępność: niewiele

Cena: 29,90 zł
( 1 kg = 299,00 zł )
szt.

Henna - farba do włosów na bazie henny MIEDZIANY - 100 g, Indus Valley

 Henna - farba do włosów na bazie henny MIEDZIANY - 100 g, Indus Valley
Henna - farba do włosów na bazie henny MIEDZIANY - 100 g, Indus Valley

Henna INDUS VALLEY — farba do włosów na bazie henny, MIEDZIANY to gotowa roślinna farba do włosów w proszku, 100 g, wyprodukowana w Indiach. Proszek miesza się z ciepłą wodą na pastę i nakłada na włosy.

Skład INCI: Lawsonia inermis leaf powder, Cassia auriculata leaf powder, Indigofera tinctoria leaf powder

Dostępność: brak towaru

Cena: 29,90 zł
( 1 kg = 299,00 zł )

Henna - farba do włosów na bazie henny KASZTANOWY BRĄZ - 100 g, Indus Valley

Henna - farba do włosów na bazie henny KASZTANOWY BRĄZ - 100 g, Indus Valley
Henna - farba do włosów na bazie henny KASZTANOWY BRĄZ - 100 g, Indus Valley

Henna INDUS VALLEY — farba do włosów na bazie henny, KASZTANOWY BRĄZ to gotowa roślinna farba do włosów w proszku, 100 g, wyprodukowana w Indiach. Proszek miesza się z ciepłą wodą na pastę i nakłada na włosy.

Skład INCI: Lawsonia inermis leaf powder, Indigofera tinctoria leaf powder, Cassia auriculata leaf powder

Dostępność: średnia ilość

Cena: 29,90 zł
( 1 kg = 299,00 zł )
szt.

Henna - farba do włosów na bazie henny RUDY - 100 g, Indus Valley

Henna - farba do włosów na bazie henny RUDY - 100 g, Indus Valley
Henna - farba do włosów na bazie henny RUDY - 100 g, Indus Valley

Henna INDUS VALLEY — farba do włosów na bazie henny, RUDY to gotowa roślinna farba do włosów w proszku, 100 g, wyprodukowana w Indiach. Proszek miesza się z ciepłą wodą na pastę i nakłada na włosy.

Skład INCI: Indigofera tinctoria leaf powder, Lawsonia inermis leaf powder, Cassia auriculata leaf powder

Dostępność: niewiele

Cena: 29,90 zł
( 1 kg = 299,00 zł )
szt.

Henna - farba do włosów na bazie henny ŚREDNI BRĄZ - 100 g, Indus Valley

Henna - farba do włosów na bazie henny ŚREDNI BRĄZ - 100 g, Indus Valley
Henna - farba do włosów na bazie henny ŚREDNI BRĄZ - 100 g, Indus Valley

Henna INDUS VALLEY — farba do włosów na bazie henny, ŚREDNI BRĄZ to gotowa roślinna farba do włosów w proszku, 100 g, wyprodukowana w Indiach. Proszek miesza się z ciepłą wodą na pastę i nakłada na włosy.

Skład INCI: Lawsonia inermis leaf powder, Indigofera tinctoria leaf powder, Cassia auriculata leaf powder

Dostępność: niewiele

Cena: 29,90 zł
( 1 kg = 299,00 zł )
szt.

Krem do twarzy ANTI-AGE na dzień, z zieloną herbatą i kwasem hialuronowym, 50 ml, Anthyllis

Krem do twarzy ANTI-AGE na dzień, z zieloną herbatą i kwasem hialuronowym, 50 ml, Anthyllis
Krem do twarzy ANTI-AGE na dzień, z zieloną herbatą i kwasem hialuronowym, 50 ml, Anthyllis

Krem do twarzy na dzień Anthyllis to jedwabista emulsja, delikatnie pachnąca świeżymi nutami Zielonej Herbaty. Jest to idealny zabieg dla utrzymania równowagi hydrolipidowej naskórka i nadania mu stonowanego i świetlistego wyglądu przez cały dzień. Niskocząsteczkowy kwas hialuronowy pochodzenia roślinnego działa głęboko na skórę, pomagając chronić twarz przed czynnikami zewnętrznymi, które są jedną z przyczyn starzenia się skóry.

Kosmetyk nadaje się do każdego typu skóry, jednak najlepiej sprawdza się przy cerze suchej, potrzebującej nawilżenia oraz dojrzałej.

Dostępność: niewiele

Cena: 39,90 zł
( 1 szt. = 798,00 zł )
szt.

Krem do twarzy ANTI-AGE na noc, z zieloną herbatą i kwasem hialuronowym, 50 ml, Anthyllis

Krem do twarzy ANTI-AGE na noc, z zieloną herbatą i kwasem hialuronowym, 50 ml, Anthyllis
Krem do twarzy ANTI-AGE na noc, z zieloną herbatą i kwasem hialuronowym, 50 ml, Anthyllis

Krem do twarzy na noc o działaniu przeciwstarzeniowym uzyskany dzięki obecności niskocząsteczkowego roślinnego kwasu hialuronowego, który głęboko oddziałuje na skórę, wspomagając jej procesy regeneracyjne w nocy. Naskórek odżywia organiczne masło Shea. Krem zawiera ekstrakt glicerynowy z organicznej zielonej herbaty o właściwościach przeciwutleniających.

Kosmetyk nadaje się do każdego typu skóry, jednak najlepiej sprawdza się przy cerze suchej, potrzebującej nawilżenia oraz dojrzałej.

Dostępność: niewiele

Cena: 39,90 zł
( 1 szt. = 798,00 zł )
szt.

Marokańska glinka Rhassoul, 250 g, Indus Valley

Marokańska glinka Rhassoul, 250 g, Indus Valley
Marokańska glinka Rhassoul, 250 g, Indus Valley

Marokańska glinka Rhassoul, 250 g, Indus Valley

Marokańska glinka Rhassoul Indus Valley to bogata w minerały glinka pochodząca bezpośrednio z marokańskich gór Atlas. To w 100% czysty i naturalny, potrójnie przesiany mikrodrobny proszek bez dodatku chemikaliów. 

Dostępność: średnia ilość

Cena: 17,95 zł
szt.

Maseczka do twarzy z proszkiem z Drzewa Sandałowego, Multani Mitti, Kalaminą i Migdałami, 200 g, Indus Valley

Maseczka do twarzy z proszkiem z Drzewa Sandałowego, Multani Mitti, Kalaminą i Migdałami, 200 g, Indus Valley
Maseczka do twarzy z proszkiem z Drzewa Sandałowego, Multani Mitti, Kalaminą i Migdałami, 200 g, Indus Valley

Maseczka do twarzy z proszkiem z Drzewa Sandałowego, Multani Mitti, Kalaminą i Migdałami, 200g, Indus Valley
Wypróbuj zestaw do przygotowania własnej rozjaśniającej maseczki do twarzy Indus Valley! To kojąca skórę mieszanka suszonych w cieniu składników: kory indyjskiego Drzewa Sandałowego (Santalum album), wzbogacona dobroczynnym proszkiem migdałowym, w 100% czystą i naturalną glinką Kalaminową i glinką Multani Mitti.

Dostępność: niewiele

Cena: 28,27 zł
szt.

Mydło marsylskie 100g Z SIARKĄ FOUFOUR

Mydło marsylskie 100g Z SIARKĄ FOUFOUR
Mydło marsylskie 100g Z SIARKĄ FOUFOUR

Mydło marsylskie z siarką 100 g.

pochodzenie: Francja, Prowansja

skład INCI: sodium palmate, sodium palm kernelate, aqua (water), sulphur, triticum vulgare germ oil, palm kernel acid, sodium chloride, glycerin, butyrospermum parkii (shea) butter*, tetrasodium EDTA, tetrasodium etidronate

 

Dostępność: niewiele

Cena: 12,35 zł
szt.

Mydło marsylskie 125g ALOES

Mydło marsylskie 125g ALOES
Mydło marsylskie 125g ALOES

Mydło marsylskie z aloesem

Gramatura: 125g

Pochodzenie: Francja, Prowansja

PAO: 12 miesięcy od otwarcia opakowania

składniki aktywne: olej palmowy, masło shea, aloes

Dostępność: średnia ilość

Cena: 10,59 zł
( 1 kg = 84,72 zł )
szt.

Mydło marsylskie 125g KOZIE MLEKO FOUFOUR

Mydło marsylskie 125g KOZIE MLEKO FOUFOUR
Mydło marsylskie 125g KOZIE MLEKO FOUFOUR

Mydło marsylskie Kozie Mleko

gramatura: 125g

pochodzenie: Francja, Prowansja

skład INCI: sodium palmate, sodium palm kernelate, aqua (water), parfum (fragrance), palm kernel acid, sodium chloride, glycerin, butyrospermum parkii (shea) butter*, goat milk, tetrasodium EDTA, tetrasodium etidronate, citronellol, linalool,
hydroxycitronellal, alpha-isomethyl ionone, anisyl alcohol, CI 77891 

PAO: 12 miesięcy od otwarcia opakowania

składniki aktywne: olej palmowy, masło shea, kozie mleko

Dostępność: duża ilość

Cena: 12,47 zł
szt.

Mydło z Aleppo 100% Oliwkowe (PURE OLIVE) 190g Najel

Mydło z Aleppo 100% Oliwkowe (PURE OLIVE) 190g Najel
Mydło z Aleppo 100% Oliwkowe (PURE OLIVE) 190g Najel

Mydło z Aleppo 100% oliwkowe NAJEL to gotowe mydło w kostce o masie powyżej 180 g, wytworzone w Aleppo w Syrii. Wykaz składników ma pięć pozycji, a jedyną bazą mydlaną jest zmydlona oliwa z oliwek — bez oleju laurowego, który w innych mydłach z tej kategorii podaje się w procentach.

Skład INCI z opakowania: Sodium Olivate, Aqua, Glycerin, Sodium Chloride, Sodium Hydroxide

Dostępność: niewiele

Cena: 19,29 zł
( 1 kg = 1 015,26 zł )
szt.

NAJEL Mydło z Aleppo z błotem z Morza Martwego 100g

NAJEL Mydło z Aleppo z błotem z Morza Martwego 100g
NAJEL Mydło z Aleppo z błotem z Morza Martwego 100g

Mydło z Aleppo z błotem z Morza Martwego to twarde mydło zmydlane wytwarzane w Aleppo w Syrii przez markę Najel. Do klasycznej bazy z oliwy z oliwek i oleju laurowego dodano błoto z Morza Martwego, które nadaje kostce ciemną barwę i lekko ścierną fakturę.

Marka: Najel  /  Gramatura: 100 g  /  EAN: 3760061223820

składniki aktywne: oliwa z oliwek, olej laurowy, błoto z Morza Martwego

Dostępność: duża ilość

Cena: 17,15 zł
( 1 kg = 171,50 zł )
szt.
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium