Potrzebujesz pomocy?
Skontaktuj się z nami!

Do darmowej dostawy 69.00 zł

do kasy suma: 0,00 zł

Kosmetyki

Sól himalajska, do kąpieli i receptur, 250 g, Indus Valley

Sól himalajska, do kąpieli i receptur, 250 g, Indus Valley
Sól himalajska, do kąpieli i receptur, 250 g, Indus Valley

Sól Himalajska, idealna do kąpieli oraz przygotowywania własnych kosmetyków do skóry i włosów, 250 g, Indus Valley
W 100% czysta, naturalna i jadalna sól Himalajska z dziewiczych podnóży Himalajów. Ta różowa sól jest znana z wysokiej zawartości cennych minerałów i pierwiastków oraz wielu właściwości pielęgnacyjnych i prozdrowotnych.

Dostępność: średnia ilość

Cena: 17,99 zł
szt.

Sól z Morza Martwego, do kąpieli i receptur, 250 g, Indus Valley

Sól z Morza Martwego, do kąpieli i receptur, 250 g, Indus Valley
Sól z Morza Martwego, do kąpieli i receptur, 250 g, Indus Valley

Sól z Morza Martwego, idealna do kąpieli oraz przygotowywania własnych kosmetyków do skóry i włosów, 250 g, Indus Valley
W 100% czysta i naturalna sól z Morza Martwego o unikalnym składzie mineralnym, idealna w pielęgnacji skóry i włosów. Zawiera 21 dobroczynnych minerałów, w tym: magnez, potas, wapń, brom i siarkę, które są wchłaniane podczas kąpieli w wannie z ciepłą wodą.

Dostępność: średnia ilość

Cena: 13,16 zł
szt.

Szampon do włosów przetłuszczających się i z łupieżem, ICEA, 250 ml, Anthyllis

Szampon do włosów przetłuszczających się i z łupieżem, ICEA, 250 ml, Anthyllis
Szampon do włosów przetłuszczających się i z łupieżem, ICEA, 250 ml, Anthyllis

Wyjątkowo delikatny szampon do pielęgnacji przetłuszczających się włosów, stworzony na bazie naturalnych substancji i aktywnych składników roślinnych zapewnia maksymalną ochronę i bezpieczeństwo dla Nas i środowiska.

Dostępność: brak towaru

Cena: 23,80 zł

Woda micelarna z zieloną herbatą, do demakijażu i usuwania zanieczyszczeń, 300 ml, Anthyllis

Woda micelarna z zieloną herbatą, do demakijażu i usuwania zanieczyszczeń, 300 ml, Anthyllis
Woda micelarna z zieloną herbatą, do demakijażu i usuwania zanieczyszczeń, 300 ml, Anthyllis

Płyn micelarny z wyciągiem z zielonej herbaty, do usuwania makijażu i zanieczyszczeń z twarzy, ust i okolic oczu. Działa na zasadzie miceli — skupisk cząsteczek surfaktantu, które wiążą tłuszcz i brud, dzięki czemu nie trzeba mocno pocierać skóry. Nie wymaga spłukiwania.

Dostępność: duża ilość

Cena: 25,46 zł
( 1 litr = 77,15 zł )
szt.

Ziołowa farba z henną, INDYJSKA CZERŃ 120 g, Indus Valley

Ziołowa farba z henną, INDYJSKA CZERŃ 120 g, Indus Valley
Ziołowa farba z henną, INDYJSKA CZERŃ 120 g, Indus Valley

Ziołowa farba do włosów siwych z henną INDUS VALLEY, INDYJSKA CZERŃ to gotowa roślinna farba do włosów w proszku, 120 g, wyprodukowana w Indiach. Proszek miesza się z ciepłą wodą na pastę i nakłada na włosy. Producent wyodrębnia ten produkt spoza podstawowej palety odcieni i przeznacza go do włosów siwych.

Skład podany przez producenta: Certified Organic Chamomile, Certified Organic Rubia Cardifolia, Certified Organic Indigo leaves, Certified Organic henna leaves, Certified Organic Cassia Leaves, Certified Organic Amla, Certified Organic Fenugreek seeds, Certified Organic Brahmi Leaves

Dostępność: brak towaru

Cena: 39,90 zł
( 1 kg = 332,50 zł )

Ziołowa farba z henną, BLOND 120 g, Indus Valley

 Ziołowa farba z henną, BLOND 120 g, Indus Valley
Ziołowa farba z henną, BLOND 120 g, Indus Valley

Ziołowa farba z henną INDUS VALLEY, BLOND to gotowa roślinna farba do włosów w proszku, 120 g, wyprodukowana w Indiach. Proszek miesza się z ciepłą wodą na pastę i nakłada na włosy. Wykaz składników ma osiem pozycji — cztery razy więcej niż w setkowej serii henn tej marki, gdzie są trzy.

Skład z opakowania: Certified Organic Chamomile, Certified Organic Rubia Cardifolia, Certified Organic Indigo leaves, Certified Organic henna leaves, Certified Organic Cassia Leaves, Certified Organic Amla, Certified Organic Fenugreek seeds, Certified Organic Brahmi Leaves

Dostępność: niewiele

Cena: 39,90 zł
( 1 kg = 332,50 zł )
szt.

Ziołowa farba z henną, BRĄZ 120 g, Indus Valley

Ziołowa farba z henną, BRĄZ  120 g, Indus Valley
Ziołowa farba z henną, BRĄZ 120 g, Indus Valley

Ziołowa farba z henną INDUS VALLEY, BRĄZ to gotowa roślinna farba do włosów w proszku, 120 g, wyprodukowana w Indiach. Proszek miesza się z ciepłą wodą na pastę i nakłada na włosy. Wykaz składników ma osiem pozycji — cztery razy więcej niż w setkowej serii henn tej marki, gdzie są trzy.

Skład z opakowania: Certified Organic Chamomile, Certified Organic Rubia Cardifolia, Certified Organic Indigo leaves, Certified Organic henna leaves, Certified Organic Cassia Leaves, Certified Organic Amla, Certified Organic Fenugreek seeds, Certified Organic Brahmi Leaves

Dostępność: niewiele

Cena: 39,90 zł
( 1 kg = 332,50 zł )
szt.

Ziołowa farba z henną, CIEMNY BRĄZ 120 g, Indus Valley

Ziołowa farba z henną, CIEMNY BRĄZ 120 g, Indus Valley
Ziołowa farba z henną, CIEMNY BRĄZ 120 g, Indus Valley

Ziołowa farba z henną INDUS VALLEY, CIEMNY BRĄZ to gotowa roślinna farba do włosów w proszku, 120 g, wyprodukowana w Indiach. Proszek miesza się z ciepłą wodą na pastę i nakłada na włosy. Wykaz składników ma osiem pozycji — cztery razy więcej niż w setkowej serii henn tej marki, gdzie są trzy.

Skład z opakowania: Certified Organic Chamomile, Certified Organic Rubia Cardifolia, Certified Organic Indigo leaves, Certified Organic henna leaves, Certified Organic Cassia Leaves, Certified Organic Amla, Certified Organic Fenugreek seeds, Certified Organic Brahmi Leaves

Dostępność: niewiele

Cena: 39,90 zł
( 1 kg = 332,50 zł )
szt.

Ziołowa farba z henną, JASNY BRĄZ 120 g

Ziołowa farba z henną, JASNY BRĄZ  120 g
Ziołowa farba z henną, JASNY BRĄZ 120 g

Ziołowa farba z henną INDUS VALLEY, JASNY BRĄZ to gotowa roślinna farba do włosów w proszku, 120 g, wyprodukowana w Indiach. Proszek miesza się z ciepłą wodą na pastę i nakłada na włosy. Wykaz składników ma osiem pozycji — cztery razy więcej niż w setkowej serii henn tej marki, gdzie są trzy.

Skład z opakowania: Certified Organic Chamomile, Certified Organic Rubia Cardifolia, Certified Organic Indigo leaves, Certified Organic henna leaves, Certified Organic Cassia Leaves, Certified Organic Amla, Certified Organic Fenugreek seeds, Certified Organic Brahmi Leaves

Dostępność: niewiele

Cena: 39,90 zł
( 1 szt. = 332,50 zł )
szt.

Ziołowa farba z henną, KASZTANOWY BRĄZ 120 g, Indus Valley

Ziołowa farba z henną, KASZTANOWY BRĄZ 120 g, Indus Valley
Ziołowa farba z henną, KASZTANOWY BRĄZ 120 g, Indus Valley

Ziołowa farba z henną INDUS VALLEY, KASZTANOWY BRĄZ to gotowa roślinna farba do włosów w proszku, 120 g, wyprodukowana w Indiach. Proszek miesza się z ciepłą wodą na pastę i nakłada na włosy. Wykaz składników ma osiem pozycji — cztery razy więcej niż w setkowej serii henn tej marki, gdzie są trzy.

Skład z opakowania: Certified Organic Chamomile, Certified Organic Rubia Cardifolia, Certified Organic Indigo leaves, Certified Organic henna leaves, Certified Organic Cassia Leaves, Certified Organic Amla, Certified Organic Fenugreek seeds, Certified Organic Brahmi Leaves

Dostępność: niewiele

Cena: 39,90 zł
( 1 kg = 332,50 zł )
szt.

Ziołowa farba z henną, MAHOŃ 120 g, Indus Valley

 Ziołowa farba z henną, MAHOŃ 120 g, Indus Valley
Ziołowa farba z henną, MAHOŃ 120 g, Indus Valley

Ziołowa farba z henną INDUS VALLEY, MAHOŃ to gotowa roślinna farba do włosów w proszku, 120 g, wyprodukowana w Indiach. Proszek miesza się z ciepłą wodą na pastę i nakłada na włosy. Wykaz składników ma osiem pozycji — cztery razy więcej niż w setkowej serii henn tej marki, gdzie są trzy.

Skład z opakowania: Certified Organic Chamomile, Certified Organic Rubia Cardifolia, Certified Organic Indigo leaves, Certified Organic henna leaves, Certified Organic Cassia Leaves, Certified Organic Amla, Certified Organic Fenugreek seeds, Certified Organic Brahmi Leaves

Dostępność: niewiele

Cena: 39,90 zł
( 1 kg = 332,50 zł )
szt.

Ziołowa farba z henną, MIĘKKA CZERŃ 120 g, Indus Valley

Ziołowa farba z henną, MIĘKKA CZERŃ  120 g, Indus Valley
Ziołowa farba z henną, MIĘKKA CZERŃ 120 g, Indus Valley

Ziołowa farba z henną INDUS VALLEY, MIĘKKA CZERŃ to gotowa roślinna farba do włosów w proszku, 120 g, wyprodukowana w Indiach. Proszek miesza się z ciepłą wodą na pastę i nakłada na włosy. Wykaz składników ma osiem pozycji — cztery razy więcej niż w setkowej serii henn tej marki, gdzie są trzy.

Skład (INCI) — przepisany z opakowania: Indigofera Tinctoria (Indigo) Leaf Powder*, Lawsonia Inermis (Henna) Leaf Powder*, Cassia Auriculata (Neutral Henna) Leaf Powder*, Emblica Officinalis (Amla) Fruit Powder*, Rubia Cordifolia (Madder) Roots Powder*, Trigonella Foenum-Graecum (Fenugreek) Seeds Powder*, Bacopa Monnieri (Brahmi) Leaf Powder*, Matricaria Chamomilla (Chamomile) Leaf Powder*
*składnik z certyfikowanych upraw ekologicznych — oznaczenie producenta

Dostępność: niewiele

Cena: 39,90 zł
( 1 kg = 332,50 zł )
szt.

Ziołowa farba z henną, ORZECHOWY BLOND 120 g, Indus Valley

 Ziołowa farba z henną, ORZECHOWY BLOND 120 g, Indus Valley
Ziołowa farba z henną, ORZECHOWY BLOND 120 g, Indus Valley

Ziołowa farba z henną INDUS VALLEY, ORZECHOWY BLOND to gotowa roślinna farba do włosów w proszku, 120 g, wyprodukowana w Indiach. Proszek miesza się z ciepłą wodą na pastę i nakłada na włosy. Wykaz składników ma osiem pozycji — cztery razy więcej niż w setkowej serii henn tej marki, gdzie są trzy.

Skład z opakowania: Certified Organic Chamomile, Certified Organic Rubia Cardifolia, Certified Organic Indigo leaves, Certified Organic henna leaves, Certified Organic Cassia Leaves, Certified Organic Amla, Certified Organic Fenugreek seeds, Certified Organic Brahmi Leaves

Dostępność: średnia ilość

Cena: 39,90 zł
( 1 kg = 332,50 zł )
szt.

Ziołowa farba z henną, PŁOMIENNY RUDY 120 g, Indus Valley

 Ziołowa farba z henną, PŁOMIENNY RUDY 120 g, Indus Valley
Ziołowa farba z henną, PŁOMIENNY RUDY 120 g, Indus Valley

Ziołowa farba z henną INDUS VALLEY, PŁOMIENNY RUDY to gotowa roślinna farba do włosów w proszku, 120 g, wyprodukowana w Indiach. Proszek miesza się z ciepłą wodą na pastę i nakłada na włosy. Wykaz składników ma osiem pozycji — cztery razy więcej niż w setkowej serii henn tej marki, gdzie są trzy.

Skład z opakowania: Certified Organic Chamomile, Certified Organic Rubia Cardifolia, Certified Organic Indigo leaves, Certified Organic henna leaves, Certified Organic Cassia Leaves, Certified Organic Amla, Certified Organic Fenugreek seeds, Certified Organic Brahmi Leaves

Dostępność: niewiele

Cena: 39,90 zł
( 1 kg = 332,50 zł )
szt.

Ziołowa farba z henną, POPIELATY BLOND 120 g, Indus Valley

 Ziołowa farba z henną, POPIELATY BLOND 120 g, Indus Valley
Ziołowa farba z henną, POPIELATY BLOND 120 g, Indus Valley

Ziołowa farba z henną INDUS VALLEY, POPIELATY BLOND to gotowa roślinna farba do włosów w proszku, 120 g, wyprodukowana w Indiach. Proszek miesza się z ciepłą wodą na pastę i nakłada na włosy. Wykaz składników ma osiem pozycji — cztery razy więcej niż w setkowej serii henn tej marki, gdzie są trzy.

Skład z opakowania: Certified Organic Chamomile, Certified Organic Rubia Cardifolia, Certified Organic Indigo leaves, Certified Organic henna leaves, Certified Organic Cassia Leaves, Certified Organic Amla, Certified Organic Fenugreek seeds, Certified Organic Brahmi Leaves

Dostępność: niewiele

Cena: 39,90 zł
( 1 kg = 332,50 zł )
szt.

Ziołowa farba z henną, ZŁOCISTY BLOND 120 g, Indus Valley

Ziołowa farba z henną, ZŁOCISTY BLOND 120 g, Indus Valley
Ziołowa farba z henną, ZŁOCISTY BLOND 120 g, Indus Valley

Ziołowa farba z henną INDUS VALLEY, ZŁOCISTY BLOND to gotowa roślinna farba do włosów w proszku, 120 g, wyprodukowana w Indiach. Proszek miesza się z ciepłą wodą na pastę i nakłada na włosy. Wykaz składników ma osiem pozycji — cztery razy więcej niż w setkowej serii henn tej marki, gdzie są trzy.

Skład z opakowania: Certified Organic Chamomile, Certified Organic Rubia Cardifolia, Certified Organic Indigo leaves, Certified Organic henna leaves, Certified Organic Cassia Leaves, Certified Organic Amla, Certified Organic Fenugreek seeds, Certified Organic Brahmi Leaves

Dostępność: niewiele

Cena: 39,90 zł
( 1 kg = 332,50 zł )
szt.

Żel pod prysznic z lawendą, ICEA, 250 ml, Anthyllis

Żel pod prysznic z lawendą, ICEA, 250 ml, Anthyllis
Żel pod prysznic z lawendą, ICEA, 250 ml, Anthyllis

Żel przeznaczony do codziennej pielęgnacji skóry , relaksuje i rewitalizuje. Produkt bezpieczny  nawet dla  wrażliwej cery. Polecany dla osób ze skłonnościami do alergii, słabo tolerujących tradycyjne kosmetyki. Maksymalna skuteczność i gwarancja najwyższej jakości.

Dostępność: niewiele

Cena: 21,80 zł
szt.

Farba do włosów w żelu 7.4 CIEMNY MIEDZIANY BLOND, Indus Valley

Farba do włosów w żelu 7.4 CIEMNY MIEDZIANY BLOND, Indus Valley
Farba do włosów w żelu 7.4 CIEMNY MIEDZIANY BLOND, Indus Valley

Żelowa farba do włosów Indus Valley to innowacyjny produkt na rynku farb do włosów. Jej w dużej mierze naturalny skład i wysoka wydajność decydują o tym, że stanowi znakomitą alternatywę dla innych zapewniających znaczną trwałość, ale agresywnych farb do włosów.

Formuła farby zawiera ponad 90% składników roślinnych i naturalnych, wśród których znajdują się wyciągi ziołowe, olejki roślinne oraz miód, znane ze swojego działania odżywczego i rewitalizującego. Dzięki nim farba nadaje włosom nowy wygląd, bez PPD, amoniaku i baru. 

Dostępność: średnia ilość

Cena: 49,95 zł
szt.

Farba do włosów w żelu 9.0 BARDZO JASNY BLOND, Indus Valley

Farba do włosów w żelu 9.0 BARDZO JASNY BLOND, Indus Valley
Farba do włosów w żelu 9.0 BARDZO JASNY BLOND, Indus Valley


Żelowa farba do włosów Indus Valley to innowacyjny produkt na rynku farb do włosów. Jej w dużej mierze naturalny skład i wysoka wydajność decydują o tym, że stanowi znakomitą alternatywę dla innych zapewniających znaczną trwałość, ale agresywnych farb do włosów.

Formuła farby zawiera ponad 90% składników roślinnych i naturalnych, wśród których znajdują się wyciągi ziołowe, olejki roślinne oraz miód, znane ze swojego działania odżywczego i rewitalizującego. Dzięki nim farba nadaje włosom nowy wygląd, bez PPD, amoniaku i baru

Dostępność: niewiele

Cena: 49,95 zł
szt.

Farba do włosów w żelu 3.6 BURGUND, Indus Valley

Farba do włosów w żelu 3.6 BURGUND, Indus Valley
Farba do włosów w żelu 3.6 BURGUND, Indus Valley

Żelowa farba do włosów Indus Valley to innowacyjny produkt na rynku farb do włosów. Jej w dużej mierze naturalny skład i wysoka wydajność decydują o tym, że stanowi znakomitą alternatywę dla innych zapewniających znaczną trwałość, ale agresywnych farb do włosów.

Formuła farby zawiera ponad 90% składników roślinnych i naturalnych, wśród których znajdują się wyciągi ziołowe, olejki roślinne oraz miód, znane ze swojego działania odżywczego i rewitalizującego. Dzięki nim farba nadaje włosom nowy wygląd, bez PPD, amoniaku i baru. 

Dostępność: niewiele

Cena: 49,95 zł
szt.
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium