Potrzebujesz pomocy?
Skontaktuj się z nami!

Do darmowej dostawy 69.00 zł

do kasy suma: 0,00 zł

Kosmetyki

NAJEL Mydło z Aleppo z węglem 100g

NAJEL Mydło z Aleppo z węglem 100g
NAJEL Mydło z Aleppo z węglem 100g

Rodzaj: mydło z Aleppo z węglem roślinnym, w kostce

Marka: NAJEL   Gramatura: 100 g

Pochodzenie: Syria    Baza mydlana: 95% oliwy z oliwek, 5% oleju laurowego

Skład INCI: Sodium Olivate, Aqua (Water), Charcoal Powder*, Sodium Laurelate, Glycerin**, Sodium Chloride, Sodium Hydroxide.
* składnik z upraw ekologicznych
** gliceryna powstająca w procesie zmydlania

Dostępność: średnia ilość

Cena: 17,87 zł
( 1 kg = 178,70 zł )
szt.

Olejek do brody, 19 składników roślinnych, 30 ml, Indus Valley

Olejek do brody, 19 składników roślinnych, 30 ml, Indus Valley
Olejek do brody, 19 składników roślinnych, 30 ml, Indus Valley

Naturalny olejek do pielęgnacji brody, 30 ml, Indus Valley

Formuła z 19 ziół i olejków opracowana w celu poprawy kondycji i wyglądu włosów.

W 100% czysty i naturalny. Nie zawiera syntetycznych zapachów. Wszystkie składniki są tłoczone na zimno bez użycia składników chemicznych.

Dostępność: niewiele

Cena: 19,52 zł
( 1 litr = 59,15 zł )
szt.

Olejek do olejowania włosów i skóry głowy, ziołowy, 100 ml, Indus Valley

Olejek do olejowania włosów i skóry głowy, ziołowy, 100 ml, Indus Valley
Olejek do olejowania włosów i skóry głowy, ziołowy, 100 ml, Indus Valley

Mieszanka olejów roślinnych z macerowanymi ziołami stosowanymi w tradycji ajurwedyjskiej. Bazą jest olej słonecznikowy. Przeznaczona do olejowania skóry głowy i włosów przed myciem. Ma wyraźny zapach ziołowo-goździkowy i ciemną barwę, która może zabarwiać jasne tkaniny.

Dostępność: średnia ilość

Cena: 29,70 zł
( 1 litr = 297,00 zł )
szt.

Olejek do olejowania włosów Bhringraj, ziołowy, 100 ml, Indus Valley

Olejek do olejowania włosów Bhringraj, ziołowy, 100 ml, Indus Valley
Olejek do olejowania włosów Bhringraj, ziołowy, 100 ml, Indus Valley

Mieszanka olejów roślinnych z macerowanym zielem bhringradż (Eclipta alba) i kilkunastoma innymi surowcami roślinnymi. Do olejowania włosów i skóry głowy przed myciem. Zawiera hennę, więc może przyciemnić włosy — przed pierwszym użyciem warto zrobić próbę na kosmyku.

Dostępność: średnia ilość

Cena: 21,90 zł
szt.

Pasta do zębów dla dzieci BEZ FLUORU, od pierwszego ząbka, z aloesem i malwą, truskawkowa, 75 ml, Baby Anthyllis

Pasta do zębów dla dzieci BEZ FLUORU, od pierwszego ząbka, z aloesem i malwą, truskawkowa, 75 ml, Baby Anthyllis
Pasta do zębów dla dzieci BEZ FLUORU, od pierwszego ząbka, z aloesem i malwą, truskawkowa, 75 ml, Baby Anthyllis

Żelowa pasta do zębów dla dzieci Baby Anthyllis to gotowy kosmetyk do higieny jamy ustnej, 75 ml, wyprodukowany we Włoszech. Na opakowaniu nosi nazwę „Żelowa pasta do zębów dla dzieci" / „Baby Gel Toothpaste". Wykaz składników ma trzynaście pozycji: trzy substancje utrzymujące wilgoć, substancję czyszczącą, dwa wyciągi roślinne, surfaktant, regulator lepkości, trzy konserwanty, wodę i kompozycję aromatyczną.

614
 
Nowość!

Dostępność: średnia ilość

Cena: 21,38 zł
( 1 litr = 285,07 zł )
szt.

Pianka oczyszczająca do mycia twarzy, z zieloną herbatą, 150 ml, Anthyllis

Pianka oczyszczająca do mycia twarzy, z zieloną herbatą, 150 ml, Anthyllis
Pianka oczyszczająca do mycia twarzy, z zieloną herbatą, 150 ml, Anthyllis

Dzięki miękkiej i otulającej konsystencji pianka delikatnie oczyszcza skórę, uwalniając ją od codziennych zanieczyszczeń, takich jak pozostałości makijażu i kurz z czynników atmosferycznych. Obecność ekstraktu z zielonej herbaty pomaga chronić skórę dzień po dniu przed czynnikami zewnętrznymi, przeciwdziałając działaniu wolnych rodników. Idealny również dla najbardziej wrażliwej skóry.

Dostępność: średnia ilość

Cena: 23,09 zł
( 1 litr = 153,93 zł )
szt.

Proszek z indygowca (Indigofera tinctoria), 100 g, Indus Valley

Proszek z indygowca (Indigofera tinctoria), 100 g, Indus Valley
Proszek z indygowca (Indigofera tinctoria), 100 g, Indus Valley

Proszek z liści indygowca INDUS VALLEY to gotowy kosmetyk do farbowania włosów w postaci proszku, 100 g, wyprodukowany w Indiach. Proszek miesza się z henną i ciepłą wodą na gęstą pastę, nakłada na włosy pędzelkiem i spłukuje po 40–60 minutach.

Skład z opakowania: Organic Indigo (Indigofera tinctoria) leaf Powder

Dostępność: średnia ilość

Cena: 18,34 zł
( 1 kg = 183,40 zł )
szt.

Proszek z hibiskusa, do włosów i skóry, 100 g, Indus Valley

Proszek z hibiskusa, do włosów i skóry, 100 g, Indus Valley
Proszek z hibiskusa, do włosów i skóry, 100 g, Indus Valley

Proszek z kwiatów hibiskusa INDUS VALLEY to gotowy kosmetyk do skóry i włosów w postaci proszku, 100 g, wyprodukowany w Indiach. Proszek miesza się z wodą na pastę, nakłada na twarz, ciało lub włosy, pozostawia do wyschnięcia i spłukuje.

Skład z opakowania: Organic Hibiscus (Hibiscus rosa-sinensis) flower powder

Dostępność: niewiele

Cena: 18,34 zł
( 1 kg = 183,40 zł )
szt.

Proszek z liści Bhringraj (Eclipta alba), do włosów, 100 g, Indus Valley

Proszek z liści Bhringraj (Eclipta alba), do włosów, 100 g, Indus Valley
Proszek z liści Bhringraj (Eclipta alba), do włosów, 100 g, Indus Valley

Proszek z liści bhringraj INDUS VALLEY to gotowy kosmetyk do włosów w postaci proszku, 100 g, wyprodukowany w Indiach. Proszek miesza się z wodą na gęstą pastę, nakłada na skórę głowy, zostawia do wyschnięcia i spłukuje.

Skład z opakowania: Organic Bhringraj (Eclipta alba) leaf powder

Dostępność: średnia ilość

Cena: 18,34 zł
( 1 kg = 183,40 zł )
szt.

Proszek z liści neem (miodla indyjska), do włosów i skóry, 100 g, Indus Valley

Proszek z liści neem (miodla indyjska), do włosów i skóry, 100 g, Indus Valley
Proszek z liści neem (miodla indyjska), do włosów i skóry, 100 g, Indus Valley

Proszek z liści neem (miodla indyjska) INDUS VALLEY to gotowy kosmetyk do skóry i włosów w postaci proszku, 100 g, wyprodukowany w Indiach. Proszek miesza się z wodą na pastę i nakłada na skórę albo na włosy.

Skład z opakowania: Organic Neem Leaf Powder (Organic Azadirachta indica)

Dostępność: średnia ilość

Cena: 18,34 zł
( 1 szt. = 183,40 zł )
szt.

Proszek z liści tulsi (bazylia azjatycka), do włosów i skóry, 100 g, Indus Valley

Proszek z liści tulsi (bazylia azjatycka), do włosów i skóry, 100 g, Indus Valley
Proszek z liści tulsi (bazylia azjatycka), do włosów i skóry, 100 g, Indus Valley

Proszek z liści tulsi (bazylia azjatycka) INDUS VALLEY to gotowy kosmetyk do skóry i włosów w postaci proszku, 100 g, wyprodukowany w Indiach. Proszek miesza się z wodą albo mlekiem na pastę i nakłada na skórę lub skórę głowy.

Skład: Ocimum sanctum leaf powder (proszek z liści tulsi)

Dostępność: brak towaru

Cena: 18,34 zł
( 1 kg = 183,40 zł )

Proszek z Mulethi (lukrecji gładkiej), rozjaśnia cerę, wygładza włosy, 100 g, Indus Valley

Proszek z Mulethi (lukrecji gładkiej), rozjaśnia cerę, wygładza włosy, 100 g, Indus Valley
Proszek z Mulethi (lukrecji gładkiej), rozjaśnia cerę, wygładza włosy, 100 g, Indus Valley

Proszek z korzenia mulethi (lukrecja gładka) INDUS VALLEY to gotowy kosmetyk do skóry i włosów w postaci proszku, 100 g, wyprodukowany w Indiach. Proszek miesza się z wodą na pastę i nakłada na skórę albo na włosy.

Skład z opakowania: Organic Glycyrrhiza Glabra (Mulethi) Root Powder

Dostępność: średnia ilość

Cena: 18,34 zł
( 1 kg = 183,40 zł )
szt.

Proszek z nasion kozieradki (methi), do włosów i skóry, 100 g, Indus Valley

Proszek z nasion kozieradki (methi), do włosów i skóry, 100 g, Indus Valley
Proszek z nasion kozieradki (methi), do włosów i skóry, 100 g, Indus Valley

Proszek z nasion kozieradki (methi) INDUS VALLEY to gotowy kosmetyk do skóry i włosów w postaci proszku, 100 g, wyprodukowany w Indiach. Proszek miesza się z wodą albo mlekiem na pastę i nakłada na włosy lub na skórę.

Skład: Trigonella foenum-graecum seed powder (proszek z nasion kozieradki)

Dostępność: brak towaru

Cena: 18,34 zł
( 1 kg = 183,40 zł )

Proszek z orzechów piorących (reetha), do włosów i skóry, 100 g, Indus Valley

Proszek z orzechów piorących (reetha), do włosów i skóry, 100 g, Indus Valley
Proszek z orzechów piorących (reetha), do włosów i skóry, 100 g, Indus Valley

Proszek z owoców reetha (orzechy piorące) INDUS VALLEY to gotowy kosmetyk do włosów w postaci proszku, 100 g, wyprodukowany w Indiach. Proszek miesza się z wodą na gładką pastę, nakłada na włosy, zostawia do wyschnięcia i spłukuje chłodną wodą.

Skład z opakowania: Organic Reetha (Sapindus mukorossi) fruit powder

Dostępność: średnia ilość

Cena: 18,34 zł
( 1 kg = 183,40 zł )
szt.

Proszek shikakai do włosów 100 g INDUS VALLEY

Proszek shikakai do włosów 100 g INDUS VALLEY
Proszek shikakai do włosów 100 g INDUS VALLEY

Proszek z owoców shikakai INDUS VALLEY to gotowy kosmetyk do włosów w postaci proszku, 100 g, wyprodukowany w Indiach. Proszek miesza się z wodą na gładką masę, nakłada na włosy i spłukuje po 30–35 minutach.

Skład z opakowania: Organic Shikakai (Acacia concinna) fruit powder

Dostępność: średnia ilość

Cena: 18,34 zł
( 1 kg = 183,40 zł )
szt.

Proszek z owoców amli (agrest indyjski), do włosów, 100 g, Indus Valley

Proszek z owoców amli (agrest indyjski), do włosów, 100 g, Indus Valley
Proszek z owoców amli (agrest indyjski), do włosów, 100 g, Indus Valley

Proszek z owoców amla (agrest indyjski) INDUS VALLEY to gotowy kosmetyk do włosów i skóry w postaci proszku, 100 g, wyprodukowany w Indiach. Proszek miesza się z wodą na pastę i nakłada na włosy albo na skórę.

Skład z opakowania: Amla Fruit Powder (Phyllanthus emblica)

Dostępność: średnia ilość

Cena: 18,34 zł
( 1 kg = 183,40 zł )
szt.

Proszek z płatków róży, do twarzy i włosów, 100 g, Indus Valley

Proszek z płatków róży, do twarzy i włosów, 100 g, Indus Valley
Proszek z płatków róży, do twarzy i włosów, 100 g, Indus Valley

Proszek z płatków róży INDUS VALLEY to gotowy kosmetyk do twarzy i skóry w postaci proszku, 100 g, wyprodukowany w Indiach. Proszek miesza się z wodą na gładką pastę, nakłada na zwilżoną skórę i po chwili spłukuje.

Skład z opakowania: Organic Rose (Rosa indica) petals powder

Dostępność: niewiele

Cena: 18,34 zł
( 1 kg = 183,40 zł )
szt.

Proszek ze skórki pomarańczy, do pielęgnacji twarzy i włosów, odżywczy, piękny zapach, 100 g, Indus Valley

Proszek ze skórki pomarańczy, do pielęgnacji twarzy i włosów, odżywczy, piękny zapach, 100 g, Indus Valley
Proszek ze skórki pomarańczy, do pielęgnacji twarzy i włosów, odżywczy, piękny zapach, 100 g, Indus Valley

Proszek ze skórki pomarańczy INDUS VALLEY to gotowy kosmetyk do twarzy w postaci proszku, 100 g, wyprodukowany w Indiach. Proszek miesza się z wodą na gęstą pastę, nakłada na twarz, pozostawia do wyschnięcia i spłukuje.

Skład z opakowania: Organic Citrus aurantium (Orange Fruit) Peel Powder

Dostępność: średnia ilość

Cena: 18,34 zł
( 1 kg = 183,40 zł )
szt.

Puder kalaminowy, 250 g, Indus Valley

Puder kalaminowy, 250 g, Indus Valley
Puder kalaminowy, 250 g, Indus Valley

Puder kalaminowy, 250 g, Indus Valley
Kalamina to mineralna mieszanka węglanu cynku z tlenkiem żelaza. Ma postać jasnoróżowego, mikrodrobnego proszku. Uważa się, że działa kojąco, łagodzi podrażnienia, świąd i pieczenie, dlatego znajduje zastosowanie w różnorakich kosmetykach kojących.

Dostępność: średnia ilość

Cena: 24,99 zł
szt.

Sól Epsom (siarczan magnezu), do kąpieli i receptur, 250 g, Indus Valley

Sól Epsom (siarczan magnezu), do kąpieli i receptur, 250 g, Indus Valley
Sól Epsom (siarczan magnezu), do kąpieli i receptur, 250 g, Indus Valley

Sól Epsom (siarczan magnezu), idealna do kąpieli oraz przygotowywania własnych kosmetyków do skóry i włosów, 250 g, Indus Valley.

W 100% czysta i naturalna sól Epsom (siarczan magnezu), bogata w minerały, dzięki czemu przynosi liczne korzyści dla skóry i włosów. Znalazła szerokie zastosowanie w medycynie, farmakologii, weterynarii i kosmetologii.

Dostępność: niewiele

Cena: 16,99 zł
szt.
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium