Potrzebujesz pomocy?
Skontaktuj się z nami!

Do darmowej dostawy 149.00 zł

do kasy suma: 0,00 zł

Według działania

Chrono Chardy 20 ml ekstrakt z winogron Chardonnay

Chrono Chardy 20 ml  ekstrakt z winogron Chardonnay
Chrono Chardy 20 ml ekstrakt z winogron Chardonnay

Surowiec aktywny oddziałujący na ekspresję genów wpływających na cykl dobowy człowieka. Reguluje aktywności skóry (ochrona w dzień, regeneracja w nocy) poprawia jej  kondycję. Normalizuje keratynizacji, poprawa funkcje barierowe i nawilża.

Dostępność: duża ilość

Cena: 41,59 zł
( 1 litr = 2 079,50 zł )
szt.

DARK CIRCLE Kompleks surowców kosmetycznych pod oczy 10 ml

DARK CIRCLE Kompleks surowców kosmetycznych pod oczy 10 ml
DARK CIRCLE Kompleks surowców kosmetycznych pod oczy 10 ml

Dark Circle - Kompleks surowców kosmetycznych pod oczy (Raw material)

 

INCL Water & Glycerin & Hesperidin Methyl Chalcone & Steareth-20 & Dipeptide-2 & Palmitoyl Tetrapeptide-7

Wygląd ; brązowawy, przejrzysty płyn,  pH 6-7

Dostępność: duża ilość

Cena: 35,69 zł
( 1 litr = 3 569,00 zł )
szt.

Ekstrakt z łodygi Głogu 20 ml

Ekstrakt z łodygi Głogu 20 ml
Ekstrakt z łodygi Głogu 20 ml
Ekstrakt/ wyciąg z łodygi Głogu 20 ml
 
INCI: Aqua & Crataegus, Oxyacantha Stem Extract
Zalecone stężenie: 1.0 – 10.0%
Rozpuszczalność: w pełni rozpuszczalny w wodzie
Wygląd: przejrzysty, bursztynowy płyn

Dostępność: duża ilość

Cena: 14,41 zł
( 1 litr = 720,50 zł )
szt.

Francuska GLINKA CZERWONA certyfikowana 100 g.

Francuska GLINKA CZERWONA certyfikowana 100 g.
Francuska GLINKA CZERWONA certyfikowana 100 g.

Glinka czerwona wydobywana we Francji, w postaci drobnego proszku. Barwę zawdzięcza tlenkom żelaza. Rozrobiona z wodą lub hydrolatem tworzy pastę do maseczek. Chłonie zanieczyszczenia z powierzchni skóry i pozostawia ją gładką w dotyku. Może przejściowo zabarwić skórę i trwale tkaniny.

Dostępność: duża ilość

Cena: 10,16 zł 11,95 zł
szt.
  • promocja

Francuska GLINKA RÓŻOWA certyfikowana 100 g

Francuska GLINKA RÓŻOWA certyfikowana 100 g
Francuska GLINKA RÓŻOWA certyfikowana 100 g

Glinka różowa to naturalny surowiec mineralny z Francji, złożony z kaolinu i illitu. Przeznaczony przede wszystkim do maseczek, a także do delikatnych kosmetyków myjących, produktów proszkowych i do barwienia mydeł.

Nazwa INCI: Kaolin, Illite / Nr CAS: 1332-58-7 (kaolin) / 12173-60-3 (illit)

Dostępność: średnia ilość

Cena: 10,17 zł 11,96 zł
( 1 kg = 101,70 zł )
szt.
  • promocja

Hexapeptide-11 w roztworze wodnym, 10 ml

Hexapeptide-11 w roztworze wodnym, 10 ml
Hexapeptide-11 w roztworze wodnym, 10 ml

INCI: Aqua, Hexapeptide-11, Leuconostoc/Radish Root Ferment Filtrate
Zalecane stężenie w gotowym produkcie: 0,5% - 3,0%
Rozpuszczalność: Rozpuszczalny w wodzie
Wygląd: Klarowny do lekko zamglonego płyn
pH: 4,8 - 6,2
Zatwierdzony przez ECOCERT / COSMOS

Dostępność: średnia ilość

Cena: 32,96 zł
( 1 litr = 3 296,00 zł )
szt.

Hialuronian Sodu Wielkocząsteczkowy 1,1 MDa - (kwas hialuronowy) 3 gram

Hialuronian Sodu Wielkocząsteczkowy 1,1 MDa - (kwas hialuronowy) 3 gram
Hialuronian Sodu Wielkocząsteczkowy 1,1 MDa - (kwas hialuronowy) 3 gram

Kwas hialuronowy to naturalny składnik wszystkich tkanek naszego organizmu – w skórze stanowi nawet 50% jej objętości. Odpowiada za zdolność wiązania wody, a tym samym za jędrność, sprężystość i młody wygląd cery. Z wiekiem jego stężenie spada, co prowadzi do wiotczenia skóry i powstawania zmarszczek. Nasz Hialuronian Sodu Wielkocząsteczkowy 1,1 MDa w formie proszku pozwala samodzielnie przygotować roztwór o dowolnym stężeniu – bez konserwantów, w pełnej kontroli nad formulacją.

Dostępność: duża ilość

Cena: 29,44 zł
szt.

Hydrolat z Oczaru Wirginijskiego bezalkoholowy 100 ml

Hydrolat z Oczaru Wirginijskiego bezalkoholowy 100 ml
Hydrolat z Oczaru Wirginijskiego bezalkoholowy 100 ml

Hydrolat z oczaru wirginijskiego to wodny destylat z gałązek oczaru (Hamamelis virginiana) w wersji bezalkoholowej — alkohol, który powstaje przy destylacji, jest z kondensatu oddzielany. Butelka zawiera 100 ml.

Nazwa INCI: Hamamelis Virginiana Water, Phenoxyethanol

Dostępność: duża ilość

Cena: 19,90 zł
( 1 litr = 199,00 zł )
szt.

Hydrolat z Róży Białej Bułgarski 100 ml

Hydrolat z Róży Białej  Bułgarski 100 ml
Hydrolat z Róży Białej Bułgarski 100 ml

Hydrolat z róży białej, otrzymywany przez destylację kwiatów z parą wodną. Zapach delikatny, kwiatowy. Wiąże wodę i pozostawia skórę wygładzoną w odczuciu. Stosowany jako faza wodna receptur oraz jako tonik.

Dostępność: duża ilość

Cena: 17,45 zł
( 1 litr = 174,50 zł )
szt.

Hydrolat z róży damasceńskiej, 100 ml

Hydrolat z róży damasceńskiej, 100 ml
Hydrolat z róży damasceńskiej, 100 ml

Hydrolat z róży damasceńskiej, otrzymywany przez destylację kwiatów z parą wodną. Zapach delikatny, kwiatowy, charakterystyczny dla surowca. Wiąże wodę i pozostawia skórę wygładzoną w odczuciu. Stosowany jako faza wodna receptur oraz jako tonik.

Dostępność: brak towaru

Cena: 17,52 zł
( 1 litr = 175,20 zł )

Hydrolat z Róży Stulistnej - Włoski 100 ml

Hydrolat z Róży Stulistnej - Włoski 100 ml
Hydrolat z Róży Stulistnej - Włoski 100 ml

Hydrolat z Róży STULISTNEJ -  otrzymywany jest w wyniku destylacji kwiatów parą wodną. Charakteryzuje się głębokim, różanym aromatem. Jest to produkt najwyższej jakości stosowany tylko w najlepszych kosmetykach.

Dostępność: duża ilość

Cena: 19,99 zł
( 1 litr = 199,90 zł )
szt.

Jedwab Hydrolizowany 100 ml. (Płynny Jedwab)

Jedwab Hydrolizowany 100 ml. (Płynny Jedwab)
Jedwab Hydrolizowany 100 ml. (Płynny Jedwab)

Hydrolizowane białka jedwabiu w roztworze wodnym. Na powierzchni włosa i skóry tworzą cienki film, który wygładza łuski i ułatwia rozczesywanie. Surowiec do fazy wodnej receptur — dodawać na etapie schładzania.

Dostępność: duża ilość

Cena: 59,90 zł
( 1 litr = 599,00 zł )
szt.

Jedwab Hydrolizowany 20 ml. (Płynny Jedwab)

Jedwab Hydrolizowany 20 ml. (Płynny Jedwab)
Jedwab Hydrolizowany 20 ml. (Płynny Jedwab)

Hydrolizowane białka jedwabiu w roztworze wodnym. Na powierzchni włosa i skóry tworzą cienki film, który wygładza łuski i ułatwia rozczesywanie. Surowiec do fazy wodnej receptur — dodawać na etapie schładzania.

Dostępność: duża ilość

Cena: 17,53 zł
( 1 litr = 876,50 zł )
szt.

Jedwab Hydrolizowany 500 ml. (Płynny Jedwab)

Jedwab Hydrolizowany 500 ml. (Płynny Jedwab)
Jedwab Hydrolizowany 500 ml. (Płynny Jedwab)

Hydrolizowane białka jedwabiu w roztworze wodnym. Na powierzchni włosa i skóry tworzą cienki film, który wygładza łuski i ułatwia rozczesywanie. Surowiec do fazy wodnej receptur — dodawać na etapie schładzania.

Dostępność: duża ilość

Cena: 319,00 zł
( 1 litr = 638,00 zł )
szt.

Keratyna Hydrolizowana (hydrolizad keratyny) 100 ml

Keratyna Hydrolizowana (hydrolizad keratyny) 100 ml
Keratyna Hydrolizowana (hydrolizad keratyny) 100 ml

Hydrolizat keratyny — roztwór 100 ml to wodny roztwór hydrolizowanego białka keratynowego, konserwowany, przeznaczony do fazy wodnej receptur kosmetycznych.

Nazwa INCI: Aqua, Hydrolyzed Keratin, Phenoxyethanol, Ethylhexylglycerin / Nr CAS: 69430-36-0 (hydrolizat keratyny) / EINECS: 274-001-1

Dostępność: niewiele

Cena: 35,02 zł
( 1 litr = 350,20 zł )
szt.

Keratyna Hydrolizowana (hydrolizad keratyny) 30 ml

Keratyna Hydrolizowana (hydrolizad keratyny) 30 ml
Keratyna Hydrolizowana (hydrolizad keratyny) 30 ml

Hydrolizat keratyny — roztwór 30 ml to wodny roztwór hydrolizowanego białka keratynowego, konserwowany, przeznaczony do fazy wodnej receptur kosmetycznych.

Nazwa INCI: Aqua, Hydrolyzed Keratin, Phenoxyethanol, Ethylhexylglycerin / Nr CAS: 69430-36-0 (hydrolizat keratyny) / EINECS: 274-001-1

Dostępność: duża ilość

Cena: 15,21 zł
( 1 litr = 460,91 zł )
szt.

Keratyna Hydrolizowana (hydrolizad keratyny) 500 ml

Keratyna Hydrolizowana (hydrolizad keratyny) 500 ml
Keratyna Hydrolizowana (hydrolizad keratyny) 500 ml

Hydrolizat keratyny — roztwór 500 ml to wodny roztwór hydrolizowanego białka keratynowego, konserwowany, przeznaczony do fazy wodnej receptur kosmetycznych.

Nazwa INCI: Aqua, Hydrolyzed Keratin, Phenoxyethanol, Ethylhexylglycerin / Nr CAS: 69430-36-0 (hydrolizat keratyny) / EINECS: 274-001-1

Dostępność: średnia ilość

Cena: 112,93 zł
( 1 litr = 225,86 zł )
szt.

Keratyna hydrolizowana PF "Włoska" 100 ml

Keratyna hydrolizowana PF  "Włoska" 100 ml
Keratyna hydrolizowana PF "Włoska" 100 ml

Keratyna hydrolizowana PF "Włoska" 100 ml metryka

INCI: Aqua, Hydrolyzed Keratin, Leuconostoc/Radish Root Ferment Filtrate

Dostępność: duża ilość

Cena: 34,67 zł
( 1 litr = 346,70 zł )
szt.

Keratyna hydrolizowana PF "Włoska" 30 ml

Keratyna hydrolizowana PF  "Włoska" 30 ml
Keratyna hydrolizowana PF "Włoska" 30 ml

Keratyna hydrolizowana PF "Włoska" 30 ml metryka

INCI: Aqua, Hydrolyzed Keratin, Leuconostoc/Radish Root Ferment Filtrate

Dostępność: duża ilość

Cena: 15,29 zł
( 1 litr = 459,16 zł )
szt.

Keratyna roślinna 100 ml

Keratyna roślinna  100 ml
Keratyna roślinna 100 ml

Metryka produktu : Keratyna Roślinna (FSS Plant Keratin PF)

INCI Name: Hydrolyzed Corn Protein & Hydrolyzed Wheat Protein &  Hydrolyzed Soy Protein, Leuconostoc/Radish Root Ferment Filtrate

CAS Number: 100209-41-4 & 70084-87- 6 (or) 94350-06-8 & 68607-88-5
EINECS Number: 309-349-6 & N/A (or)   305-225-0 & 271-770-5

Keratyna roślinna - to mix protein roślinnych, o właściwościach  podobnych czy wręcz identycznych do keratyny zwierzęcej.

Dostępność: duża ilość

Cena: 60,18 zł
( 1 litr = 601,80 zł )
szt.
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium