Potrzebujesz pomocy?
Skontaktuj się z nami!

Do darmowej dostawy 149.00 zł

do kasy suma: 0,00 zł

Indus Valley

Henna - farba do włosów na bazie henny BLOND - 100 g, Indus Valley

 Henna - farba do włosów na bazie henny BLOND - 100 g, Indus Valley
Henna - farba do włosów na bazie henny BLOND - 100 g, Indus Valley

Henna INDUS VALLEY — farba do włosów na bazie henny, BLOND to gotowa roślinna farba do włosów w proszku, 100 g, wyprodukowana w Indiach. Proszek miesza się z ciepłą wodą na pastę i nakłada na włosy.

Skład INCI: Cassia auriculata leaf powder, Lawsonia inermis leaf powder, Indigofera tinctoria leaf powder

Dostępność: niewiele

Cena: 29,90 zł
( 1 kg = 299,00 zł )
szt.

Henna - farba do włosów na bazie henny MIEDZIANY - 100 g, Indus Valley

 Henna - farba do włosów na bazie henny MIEDZIANY - 100 g, Indus Valley
Henna - farba do włosów na bazie henny MIEDZIANY - 100 g, Indus Valley

Henna INDUS VALLEY — farba do włosów na bazie henny, MIEDZIANY to gotowa roślinna farba do włosów w proszku, 100 g, wyprodukowana w Indiach. Proszek miesza się z ciepłą wodą na pastę i nakłada na włosy.

Skład INCI: Lawsonia inermis leaf powder, Cassia auriculata leaf powder, Indigofera tinctoria leaf powder

Dostępność: brak towaru

Cena: 29,90 zł
( 1 kg = 299,00 zł )

Ziołowa farba z henną, BLOND 120 g, Indus Valley

 Ziołowa farba z henną, BLOND 120 g, Indus Valley
Ziołowa farba z henną, BLOND 120 g, Indus Valley

Ziołowa farba z henną INDUS VALLEY, BLOND to gotowa roślinna farba do włosów w proszku, 120 g, wyprodukowana w Indiach. Proszek miesza się z ciepłą wodą na pastę i nakłada na włosy. Wykaz składników ma osiem pozycji — cztery razy więcej niż w setkowej serii henn tej marki, gdzie są trzy.

Skład z opakowania: Certified Organic Chamomile, Certified Organic Rubia Cardifolia, Certified Organic Indigo leaves, Certified Organic henna leaves, Certified Organic Cassia Leaves, Certified Organic Amla, Certified Organic Fenugreek seeds, Certified Organic Brahmi Leaves

Dostępność: niewiele

Cena: 39,90 zł
( 1 kg = 332,50 zł )
szt.

Ziołowa farba z henną, MAHOŃ 120 g, Indus Valley

 Ziołowa farba z henną, MAHOŃ 120 g, Indus Valley
Ziołowa farba z henną, MAHOŃ 120 g, Indus Valley

Ziołowa farba z henną INDUS VALLEY, MAHOŃ to gotowa roślinna farba do włosów w proszku, 120 g, wyprodukowana w Indiach. Proszek miesza się z ciepłą wodą na pastę i nakłada na włosy. Wykaz składników ma osiem pozycji — cztery razy więcej niż w setkowej serii henn tej marki, gdzie są trzy.

Skład z opakowania: Certified Organic Chamomile, Certified Organic Rubia Cardifolia, Certified Organic Indigo leaves, Certified Organic henna leaves, Certified Organic Cassia Leaves, Certified Organic Amla, Certified Organic Fenugreek seeds, Certified Organic Brahmi Leaves

Dostępność: niewiele

Cena: 39,90 zł
( 1 kg = 332,50 zł )
szt.

Ziołowa farba z henną, ORZECHOWY BLOND 120 g, Indus Valley

 Ziołowa farba z henną, ORZECHOWY BLOND 120 g, Indus Valley
Ziołowa farba z henną, ORZECHOWY BLOND 120 g, Indus Valley

Ziołowa farba z henną INDUS VALLEY, ORZECHOWY BLOND to gotowa roślinna farba do włosów w proszku, 120 g, wyprodukowana w Indiach. Proszek miesza się z ciepłą wodą na pastę i nakłada na włosy. Wykaz składników ma osiem pozycji — cztery razy więcej niż w setkowej serii henn tej marki, gdzie są trzy.

Skład z opakowania: Certified Organic Chamomile, Certified Organic Rubia Cardifolia, Certified Organic Indigo leaves, Certified Organic henna leaves, Certified Organic Cassia Leaves, Certified Organic Amla, Certified Organic Fenugreek seeds, Certified Organic Brahmi Leaves

Dostępność: średnia ilość

Cena: 39,90 zł
( 1 kg = 332,50 zł )
szt.

Ziołowa farba z henną, PŁOMIENNY RUDY 120 g, Indus Valley

 Ziołowa farba z henną, PŁOMIENNY RUDY 120 g, Indus Valley
Ziołowa farba z henną, PŁOMIENNY RUDY 120 g, Indus Valley

Ziołowa farba z henną INDUS VALLEY, PŁOMIENNY RUDY to gotowa roślinna farba do włosów w proszku, 120 g, wyprodukowana w Indiach. Proszek miesza się z ciepłą wodą na pastę i nakłada na włosy. Wykaz składników ma osiem pozycji — cztery razy więcej niż w setkowej serii henn tej marki, gdzie są trzy.

Skład z opakowania: Certified Organic Chamomile, Certified Organic Rubia Cardifolia, Certified Organic Indigo leaves, Certified Organic henna leaves, Certified Organic Cassia Leaves, Certified Organic Amla, Certified Organic Fenugreek seeds, Certified Organic Brahmi Leaves

Dostępność: niewiele

Cena: 39,90 zł
( 1 kg = 332,50 zł )
szt.

Ziołowa farba z henną, POPIELATY BLOND 120 g, Indus Valley

 Ziołowa farba z henną, POPIELATY BLOND 120 g, Indus Valley
Ziołowa farba z henną, POPIELATY BLOND 120 g, Indus Valley

Ziołowa farba z henną INDUS VALLEY, POPIELATY BLOND to gotowa roślinna farba do włosów w proszku, 120 g, wyprodukowana w Indiach. Proszek miesza się z ciepłą wodą na pastę i nakłada na włosy. Wykaz składników ma osiem pozycji — cztery razy więcej niż w setkowej serii henn tej marki, gdzie są trzy.

Skład z opakowania: Certified Organic Chamomile, Certified Organic Rubia Cardifolia, Certified Organic Indigo leaves, Certified Organic henna leaves, Certified Organic Cassia Leaves, Certified Organic Amla, Certified Organic Fenugreek seeds, Certified Organic Brahmi Leaves

Dostępność: niewiele

Cena: 39,90 zł
( 1 kg = 332,50 zł )
szt.

Farba do brody, w 100% ziołowa, CIEMNY BRĄZ, 100g + 15ml

Farba do brody, w 100% ziołowa, CIEMNY BRĄZ, 100g + 15ml
Farba do brody, w 100% ziołowa, CIEMNY BRĄZ, 100g + 15ml

INCL :  Indigofera Tinctoria (Indigo) Leaf Powder, Lawsonia Inermis (Henna) Leaf Powder, Rubia Cordifolia (Manjistha) Root Powder, Matricaria Chamomilla (Chamomile) Flower Powder, Cassia Auriculata (Senna) Leaf Powder, Emblica Officinalis (Amla) Fruit Powder, Bacopa Monnieri (Brahmi) Leaf Powder, Trigonella Foenum-Graecum (Fenugreek) Seed Powder.

Dostępność: brak towaru

Cena: 48,99 zł
  • nowość

Farba do brody, w 100% ziołowa, CZARNY, 100g + 15ml

Farba do brody, w 100% ziołowa, CZARNY, 100g + 15ml
Farba do brody, w 100% ziołowa, CZARNY, 100g + 15ml

INCL :  Indigofera Tinctoria (Indigo) Leaf Powder, Lawsonia Inermis (Henna) Leaf Powder, Rubia Cordifolia (Manjistha) Root Powder, Matricaria Chamomilla (Chamomile) Flower Powder, Cassia Auriculata (Senna) Leaf Powder, Emblica Officinalis (Amla) Fruit Powder, Bacopa Monnieri (Brahmi) Leaf Powder, Trigonella Foenum-Graecum (Fenugreek) Seed Powder.

Dostępność: brak towaru

Cena: 48,99 zł
  • nowość

Farba do włosów w żelu 1.0 CZARNY, Indus Valley

Farba do włosów w żelu 1.0 CZARNY, Indus Valley
Farba do włosów w żelu 1.0 CZARNY, Indus Valley

Żelowa farba do włosów Indus Valley to innowacyjny produkt na rynku farb do włosów. Jej w dużej mierze naturalny skład i wysoka wydajność decydują o tym, że stanowi znakomitą alternatywę dla innych zapewniających znaczną trwałość, ale agresywnych farb do włosów.

Formuła farby zawiera ponad 90% składników roślinnych i naturalnych, wśród których znajdują się wyciągi ziołowe, olejki roślinne oraz miód, znane ze swojego działania odżywczego i rewitalizującego. Dzięki nim farba nadaje włosom nowy wygląd, bez PPD, amoniaku i baru.

Dostępność: niewiele

Cena: 49,95 zł
szt.

Farba do włosów w żelu 3.0 CIEMNY BRĄZ, Indus Valley

Farba do włosów w żelu 3.0 CIEMNY BRĄZ, Indus Valley
Farba do włosów w żelu 3.0 CIEMNY BRĄZ, Indus Valley

Żelowa farba do włosów Indus Valley to innowacyjny produkt na rynku farb do włosów. Jej w dużej mierze naturalny skład i wysoka wydajność decydują o tym, że stanowi znakomitą alternatywę dla innych zapewniających znaczną trwałość, ale agresywnych farb do włosów.

Formuła farby zawiera ponad 90% składników roślinnych i naturalnych, wśród których znajdują się wyciągi ziołowe, olejki roślinne oraz miód, znane ze swojego działania odżywczego i rewitalizującego. Dzięki nim farba nadaje włosom nowy wygląd, bez PPD, amoniaku i baru. 

Dostępność: niewiele

Cena: 49,95 zł
szt.

Farba do włosów w żelu 3.6 BURGUND, Indus Valley

Farba do włosów w żelu 3.6 BURGUND, Indus Valley
Farba do włosów w żelu 3.6 BURGUND, Indus Valley

Żelowa farba do włosów Indus Valley to innowacyjny produkt na rynku farb do włosów. Jej w dużej mierze naturalny skład i wysoka wydajność decydują o tym, że stanowi znakomitą alternatywę dla innych zapewniających znaczną trwałość, ale agresywnych farb do włosów.

Formuła farby zawiera ponad 90% składników roślinnych i naturalnych, wśród których znajdują się wyciągi ziołowe, olejki roślinne oraz miód, znane ze swojego działania odżywczego i rewitalizującego. Dzięki nim farba nadaje włosom nowy wygląd, bez PPD, amoniaku i baru. 

Dostępność: niewiele

Cena: 49,95 zł
szt.

Farba do włosów w żelu 4.0 ŚREDNI BRĄZ, Indus Valley

Farba do włosów w żelu 4.0 ŚREDNI BRĄZ, Indus Valley
Farba do włosów w żelu 4.0 ŚREDNI BRĄZ, Indus Valley


Żelowa farba do włosów Indus Valley to innowacyjny produkt na rynku farb do włosów. Jej w dużej mierze naturalny skład i wysoka wydajność decydują o tym, że stanowi znakomitą alternatywę dla innych zapewniających znaczną trwałość, ale agresywnych farb do włosów.

Formuła farby zawiera ponad 90% składników roślinnych i naturalnych, wśród których znajdują się wyciągi ziołowe, olejki roślinne oraz miód, znane ze swojego działania odżywczego i rewitalizującego. Dzięki nim farba nadaje włosom nowy wygląd, bez PPD, amoniaku i baru. 

Dostępność: niewiele

Cena: 49,95 zł
szt.

Farba do włosów w żelu 5.0 JASNY BRĄZ, Indus Valley

Farba do włosów w żelu 5.0 JASNY BRĄZ, Indus Valley
Farba do włosów w żelu 5.0 JASNY BRĄZ, Indus Valley

Żelowa farba do włosów Indus Valley to innowacyjny produkt na rynku farb do włosów. Jej w dużej mierze naturalny skład i wysoka wydajność decydują o tym, że stanowi znakomitą alternatywę dla innych zapewniających znaczną trwałość, ale agresywnych farb do włosów.

Formuła farby zawiera ponad 90% składników roślinnych i naturalnych, wśród których znajdują się wyciągi ziołowe, olejki roślinne oraz miód, znane ze swojego działania odżywczego i rewitalizującego. Dzięki nim farba nadaje włosom nowy wygląd, bez PPD, amoniaku i baru.

Dostępność: niewiele

Cena: 49,95 zł
szt.

Farba do włosów w żelu 5.4 MIEDZIANY MAHOŃ, Indus Valley

Farba do włosów w żelu 5.4 MIEDZIANY MAHOŃ, Indus Valley
Farba do włosów w żelu 5.4 MIEDZIANY MAHOŃ, Indus Valley

Żelowa farba do włosów Indus Valley to innowacyjny produkt na rynku farb do włosów. Jej w dużej mierze naturalny skład i wysoka wydajność decydują o tym, że stanowi znakomitą alternatywę dla innych zapewniających znaczną trwałość, ale agresywnych farb do włosów.

Formuła farby zawiera ponad 90% składników roślinnych i naturalnych, wśród których znajdują się wyciągi ziołowe, olejki roślinne oraz miód, znane ze swojego działania odżywczego i rewitalizującego. Dzięki nim farba nadaje włosom nowy wygląd, bez PPD, amoniaku i baru.

Dostępność: niewiele

Cena: 49,95 zł
szt.

Farba do włosów w żelu 6.0 CIEMNY BLOND, Indus Valley

Farba do włosów w żelu 6.0 CIEMNY BLOND, Indus Valley
Farba do włosów w żelu 6.0 CIEMNY BLOND, Indus Valley

Żelowa farba do włosów Indus Valley to innowacyjny produkt na rynku farb do włosów. Jej w dużej mierze naturalny skład i wysoka wydajność decydują o tym, że stanowi znakomitą alternatywę dla innych zapewniających znaczną trwałość, ale agresywnych farb do włosów.

Formuła farby zawiera ponad 90% składników roślinnych i naturalnych, wśród których znajdują się wyciągi ziołowe, olejki roślinne oraz miód, znane ze swojego działania odżywczego i rewitalizującego. Dzięki nim farba nadaje włosom nowy wygląd, bez PPD, amoniaku i baru. 

Dostępność: niewiele

Cena: 49,95 zł
szt.

Farba do włosów w żelu 7.0 ŚREDNI BLOND, Indus Valley

Farba do włosów w żelu 7.0 ŚREDNI BLOND, Indus Valley
Farba do włosów w żelu 7.0 ŚREDNI BLOND, Indus Valley

Żelowa farba do włosów Indus Valley to innowacyjny produkt na rynku farb do włosów. Jej w dużej mierze naturalny skład i wysoka wydajność decydują o tym, że stanowi znakomitą alternatywę dla innych zapewniających znaczną trwałość, ale agresywnych farb do włosów.

Formuła farby zawiera ponad 90% składników roślinnych i naturalnych, wśród których znajdują się wyciągi ziołowe, olejki roślinne oraz miód, znane ze swojego działania odżywczego i rewitalizującego. Dzięki nim farba nadaje włosom nowy wygląd, bez PPD, amoniaku i baru. 

Dostępność: niewiele

Cena: 49,95 zł
szt.

Farba do włosów w żelu 7.4 CIEMNY MIEDZIANY BLOND, Indus Valley

Farba do włosów w żelu 7.4 CIEMNY MIEDZIANY BLOND, Indus Valley
Farba do włosów w żelu 7.4 CIEMNY MIEDZIANY BLOND, Indus Valley

Żelowa farba do włosów Indus Valley to innowacyjny produkt na rynku farb do włosów. Jej w dużej mierze naturalny skład i wysoka wydajność decydują o tym, że stanowi znakomitą alternatywę dla innych zapewniających znaczną trwałość, ale agresywnych farb do włosów.

Formuła farby zawiera ponad 90% składników roślinnych i naturalnych, wśród których znajdują się wyciągi ziołowe, olejki roślinne oraz miód, znane ze swojego działania odżywczego i rewitalizującego. Dzięki nim farba nadaje włosom nowy wygląd, bez PPD, amoniaku i baru. 

Dostępność: średnia ilość

Cena: 49,95 zł
szt.

Farba do włosów w żelu 8.0 JASNY BLOND, Indus Valley

Farba do włosów w żelu 8.0 JASNY BLOND, Indus Valley
Farba do włosów w żelu 8.0 JASNY BLOND, Indus Valley

Żelowa farba do włosów Indus Valley to innowacyjny produkt na rynku farb do włosów. Jej w dużej mierze naturalny skład i wysoka wydajność decydują o tym, że stanowi znakomitą alternatywę dla innych zapewniających znaczną trwałość, ale agresywnych farb do włosów.

Formuła farby zawiera ponad 90% składników roślinnych i naturalnych, wśród których znajdują się wyciągi ziołowe, olejki roślinne oraz miód, znane ze swojego działania odżywczego i rewitalizującego. Dzięki nim farba nadaje włosom nowy wygląd, bez PPD, amoniaku i baru.

Dostępność: niewiele

Cena: 49,95 zł
szt.

Farba do włosów w żelu 8.4 ŚREDNI MIEDZIANY BLOND, Indus Valley

Farba do włosów w żelu 8.4 ŚREDNI MIEDZIANY BLOND, Indus Valley
Farba do włosów w żelu 8.4 ŚREDNI MIEDZIANY BLOND, Indus Valley

Żelowa farba do włosów Indus Valley to innowacyjny produkt na rynku farb do włosów. Jej w dużej mierze naturalny skład i wysoka wydajność decydują o tym, że stanowi znakomitą alternatywę dla innych zapewniających znaczną trwałość, ale agresywnych farb do włosów.

Formuła farby zawiera ponad 90% składników roślinnych i naturalnych, wśród których znajdują się wyciągi ziołowe, olejki roślinne oraz miód, znane ze swojego działania odżywczego i rewitalizującego. Dzięki nim farba nadaje włosom nowy wygląd, bez PPD, amoniaku i baru. 

Dostępność: niewiele

Cena: 49,95 zł
szt.
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium