Potrzebujesz pomocy?
Skontaktuj się z nami!

Do darmowej dostawy 149.00 zł

do kasy suma: 0,00 zł

Indus Valley

Proszek z hibiskusa, do włosów i skóry, 100 g, Indus Valley

Proszek z hibiskusa, do włosów i skóry, 100 g, Indus Valley
Proszek z hibiskusa, do włosów i skóry, 100 g, Indus Valley

Proszek z kwiatów hibiskusa INDUS VALLEY to gotowy kosmetyk do skóry i włosów w postaci proszku, 100 g, wyprodukowany w Indiach. Proszek miesza się z wodą na pastę, nakłada na twarz, ciało lub włosy, pozostawia do wyschnięcia i spłukuje.

Skład z opakowania: Organic Hibiscus (Hibiscus rosa-sinensis) flower powder

Dostępność: niewiele

Cena: 18,34 zł
( 1 kg = 183,40 zł )
szt.

Proszek z indygowca (Indigofera tinctoria), 100 g, Indus Valley

Proszek z indygowca (Indigofera tinctoria), 100 g, Indus Valley
Proszek z indygowca (Indigofera tinctoria), 100 g, Indus Valley

Proszek z liści indygowca INDUS VALLEY to gotowy kosmetyk do farbowania włosów w postaci proszku, 100 g, wyprodukowany w Indiach. Proszek miesza się z henną i ciepłą wodą na gęstą pastę, nakłada na włosy pędzelkiem i spłukuje po 40–60 minutach.

Skład z opakowania: Organic Indigo (Indigofera tinctoria) leaf Powder

Dostępność: średnia ilość

Cena: 18,34 zł
( 1 kg = 183,40 zł )
szt.

Proszek z liści Bhringraj (Eclipta alba), do włosów, 100 g, Indus Valley

Proszek z liści Bhringraj (Eclipta alba), do włosów, 100 g, Indus Valley
Proszek z liści Bhringraj (Eclipta alba), do włosów, 100 g, Indus Valley

Proszek z liści bhringraj INDUS VALLEY to gotowy kosmetyk do włosów w postaci proszku, 100 g, wyprodukowany w Indiach. Proszek miesza się z wodą na gęstą pastę, nakłada na skórę głowy, zostawia do wyschnięcia i spłukuje.

Skład z opakowania: Organic Bhringraj (Eclipta alba) leaf powder

Dostępność: średnia ilość

Cena: 18,34 zł
( 1 kg = 183,40 zł )
szt.

Proszek z liści neem (miodla indyjska), do włosów i skóry, 100 g, Indus Valley

Proszek z liści neem (miodla indyjska), do włosów i skóry, 100 g, Indus Valley
Proszek z liści neem (miodla indyjska), do włosów i skóry, 100 g, Indus Valley

Proszek z liści neem (miodla indyjska) INDUS VALLEY to gotowy kosmetyk do skóry i włosów w postaci proszku, 100 g, wyprodukowany w Indiach. Proszek miesza się z wodą na pastę i nakłada na skórę albo na włosy.

Skład z opakowania: Organic Neem Leaf Powder (Organic Azadirachta indica)

Dostępność: średnia ilość

Cena: 18,34 zł
( 1 szt. = 183,40 zł )
szt.

Proszek z liści tulsi (bazylia azjatycka), do włosów i skóry, 100 g, Indus Valley

Proszek z liści tulsi (bazylia azjatycka), do włosów i skóry, 100 g, Indus Valley
Proszek z liści tulsi (bazylia azjatycka), do włosów i skóry, 100 g, Indus Valley

Proszek z liści tulsi (bazylia azjatycka) INDUS VALLEY to gotowy kosmetyk do skóry i włosów w postaci proszku, 100 g, wyprodukowany w Indiach. Proszek miesza się z wodą albo mlekiem na pastę i nakłada na skórę lub skórę głowy.

Skład: Ocimum sanctum leaf powder (proszek z liści tulsi)

Dostępność: brak towaru

Cena: 18,34 zł
( 1 kg = 183,40 zł )

Proszek z Mulethi (lukrecji gładkiej), rozjaśnia cerę, wygładza włosy, 100 g, Indus Valley

Proszek z Mulethi (lukrecji gładkiej), rozjaśnia cerę, wygładza włosy, 100 g, Indus Valley
Proszek z Mulethi (lukrecji gładkiej), rozjaśnia cerę, wygładza włosy, 100 g, Indus Valley

Proszek z korzenia mulethi (lukrecja gładka) INDUS VALLEY to gotowy kosmetyk do skóry i włosów w postaci proszku, 100 g, wyprodukowany w Indiach. Proszek miesza się z wodą na pastę i nakłada na skórę albo na włosy.

Skład z opakowania: Organic Glycyrrhiza Glabra (Mulethi) Root Powder

Dostępność: średnia ilość

Cena: 18,34 zł
( 1 kg = 183,40 zł )
szt.

Proszek z nasion kozieradki (methi), do włosów i skóry, 100 g, Indus Valley

Proszek z nasion kozieradki (methi), do włosów i skóry, 100 g, Indus Valley
Proszek z nasion kozieradki (methi), do włosów i skóry, 100 g, Indus Valley

Proszek z nasion kozieradki (methi) INDUS VALLEY to gotowy kosmetyk do skóry i włosów w postaci proszku, 100 g, wyprodukowany w Indiach. Proszek miesza się z wodą albo mlekiem na pastę i nakłada na włosy lub na skórę.

Skład: Trigonella foenum-graecum seed powder (proszek z nasion kozieradki)

Dostępność: brak towaru

Cena: 18,34 zł
( 1 kg = 183,40 zł )

Proszek z orzechów piorących (reetha), do włosów i skóry, 100 g, Indus Valley

Proszek z orzechów piorących (reetha), do włosów i skóry, 100 g, Indus Valley
Proszek z orzechów piorących (reetha), do włosów i skóry, 100 g, Indus Valley

Proszek z owoców reetha (orzechy piorące) INDUS VALLEY to gotowy kosmetyk do włosów w postaci proszku, 100 g, wyprodukowany w Indiach. Proszek miesza się z wodą na gładką pastę, nakłada na włosy, zostawia do wyschnięcia i spłukuje chłodną wodą.

Skład z opakowania: Organic Reetha (Sapindus mukorossi) fruit powder

Dostępność: średnia ilość

Cena: 18,34 zł
( 1 kg = 183,40 zł )
szt.

Proszek z owoców amli (agrest indyjski), do włosów, 100 g, Indus Valley

Proszek z owoców amli (agrest indyjski), do włosów, 100 g, Indus Valley
Proszek z owoców amli (agrest indyjski), do włosów, 100 g, Indus Valley

Proszek z owoców amla (agrest indyjski) INDUS VALLEY to gotowy kosmetyk do włosów i skóry w postaci proszku, 100 g, wyprodukowany w Indiach. Proszek miesza się z wodą na pastę i nakłada na włosy albo na skórę.

Skład z opakowania: Amla Fruit Powder (Phyllanthus emblica)

Dostępność: średnia ilość

Cena: 18,34 zł
( 1 kg = 183,40 zł )
szt.

Proszek z płatków róży, do twarzy i włosów, 100 g, Indus Valley

Proszek z płatków róży, do twarzy i włosów, 100 g, Indus Valley
Proszek z płatków róży, do twarzy i włosów, 100 g, Indus Valley

Proszek z płatków róży INDUS VALLEY to gotowy kosmetyk do twarzy i skóry w postaci proszku, 100 g, wyprodukowany w Indiach. Proszek miesza się z wodą na gładką pastę, nakłada na zwilżoną skórę i po chwili spłukuje.

Skład z opakowania: Organic Rose (Rosa indica) petals powder

Dostępność: niewiele

Cena: 18,34 zł
( 1 kg = 183,40 zł )
szt.

Proszek z węgla aktywnego, do twarzy i włosów, 100 g, Indus Valley

Proszek z węgla aktywnego, do twarzy i włosów, 100 g, Indus Valley
Proszek z węgla aktywnego, do twarzy i włosów, 100 g, Indus Valley

Sproszkowany węgiel aktywny o dużej powierzchni właściwej. Rozrobiony z wodą lub hydrolatem tworzy czarną pastę do maseczek; stosowany też w mydłach. Chłonie nadmiar sebum i zanieczyszczenia z powierzchni skóry. Silnie brudzi tkaniny i fugi — warto pracować ostrożnie.

Dostępność: średnia ilość

Cena: 17,99 zł
( 1 szt. = 179,90 zł )
szt.

Proszek ze skórki pomarańczy, do pielęgnacji twarzy i włosów, odżywczy, piękny zapach, 100 g, Indus Valley

Proszek ze skórki pomarańczy, do pielęgnacji twarzy i włosów, odżywczy, piękny zapach, 100 g, Indus Valley
Proszek ze skórki pomarańczy, do pielęgnacji twarzy i włosów, odżywczy, piękny zapach, 100 g, Indus Valley

Proszek ze skórki pomarańczy INDUS VALLEY to gotowy kosmetyk do twarzy w postaci proszku, 100 g, wyprodukowany w Indiach. Proszek miesza się z wodą na gęstą pastę, nakłada na twarz, pozostawia do wyschnięcia i spłukuje.

Skład z opakowania: Organic Citrus aurantium (Orange Fruit) Peel Powder

Dostępność: średnia ilość

Cena: 18,34 zł
( 1 kg = 183,40 zł )
szt.

Puder kalaminowy, 250 g, Indus Valley

Puder kalaminowy, 250 g, Indus Valley
Puder kalaminowy, 250 g, Indus Valley

Puder kalaminowy, 250 g, Indus Valley
Kalamina to mineralna mieszanka węglanu cynku z tlenkiem żelaza. Ma postać jasnoróżowego, mikrodrobnego proszku. Uważa się, że działa kojąco, łagodzi podrażnienia, świąd i pieczenie, dlatego znajduje zastosowanie w różnorakich kosmetykach kojących.

Dostępność: średnia ilość

Cena: 24,99 zł
szt.

Sól Epsom (siarczan magnezu), do kąpieli i receptur, 250 g, Indus Valley

Sól Epsom (siarczan magnezu), do kąpieli i receptur, 250 g, Indus Valley
Sól Epsom (siarczan magnezu), do kąpieli i receptur, 250 g, Indus Valley

Sól Epsom (siarczan magnezu), idealna do kąpieli oraz przygotowywania własnych kosmetyków do skóry i włosów, 250 g, Indus Valley.

W 100% czysta i naturalna sól Epsom (siarczan magnezu), bogata w minerały, dzięki czemu przynosi liczne korzyści dla skóry i włosów. Znalazła szerokie zastosowanie w medycynie, farmakologii, weterynarii i kosmetologii.

Dostępność: niewiele

Cena: 16,99 zł
szt.

Sól himalajska, do kąpieli i receptur, 250 g, Indus Valley

Sól himalajska, do kąpieli i receptur, 250 g, Indus Valley
Sól himalajska, do kąpieli i receptur, 250 g, Indus Valley

Sól Himalajska, idealna do kąpieli oraz przygotowywania własnych kosmetyków do skóry i włosów, 250 g, Indus Valley
W 100% czysta, naturalna i jadalna sól Himalajska z dziewiczych podnóży Himalajów. Ta różowa sól jest znana z wysokiej zawartości cennych minerałów i pierwiastków oraz wielu właściwości pielęgnacyjnych i prozdrowotnych.

Dostępność: średnia ilość

Cena: 17,99 zł
szt.

Sól z Morza Martwego, do kąpieli i receptur, 250 g, Indus Valley

Sól z Morza Martwego, do kąpieli i receptur, 250 g, Indus Valley
Sól z Morza Martwego, do kąpieli i receptur, 250 g, Indus Valley

Sól z Morza Martwego, idealna do kąpieli oraz przygotowywania własnych kosmetyków do skóry i włosów, 250 g, Indus Valley
W 100% czysta i naturalna sól z Morza Martwego o unikalnym składzie mineralnym, idealna w pielęgnacji skóry i włosów. Zawiera 21 dobroczynnych minerałów, w tym: magnez, potas, wapń, brom i siarkę, które są wchłaniane podczas kąpieli w wannie z ciepłą wodą.

Dostępność: średnia ilość

Cena: 13,16 zł
szt.

Szampon chroniący kolor włosów farbowanych, odżywczy i ułatwiający rozczesywanie, z filtrem UV, 200 ml, Indus Valley

Szampon chroniący kolor włosów farbowanych, odżywczy i ułatwiający rozczesywanie, z filtrem UV, 200 ml, Indus Valley
Szampon chroniący kolor włosów farbowanych, odżywczy i ułatwiający rozczesywanie, z filtrem UV, 200 ml, Indus Valley

Szampon kondycjonujący do włosów farbowanych INDUS VALLEY to gotowy kosmetyk do mycia włosów, 200 ml, wyprodukowany w Indiach. Na opakowaniu nosi nazwę „Colour Protective Conditioning Shampoo”. Wykaz składników ma dwadzieścia trzy pozycje: dwa surfaktanty, trzy hydrolizaty białkowe, dwa silikony, polimer kondycjonujący, dziewięć wyciągów roślinnych, trzy olejki eteryczne, glicerynę i dwa konserwanty.

Dostępność: średnia ilość

Cena: 18,17 zł
( 1 litr = 908,50 zł )
szt.

Szampon chroniący kolor włosów farbowanych, odżywczy i ułatwiający rozczesywanie, z filtrem UV, 500 ml, Indus Valley

Szampon chroniący kolor włosów farbowanych, odżywczy i ułatwiający rozczesywanie, z filtrem UV, 500 ml, Indus Valley
Szampon chroniący kolor włosów farbowanych, odżywczy i ułatwiający rozczesywanie, z filtrem UV, 500 ml, Indus Valley

Szampon opracowany specjalnie w celu ochrony koloru włosów przed blaknięciem. Posiada podwójny system ochrony - silny filtr UV oraz witaminy C, E, K, B9 - dzięki którym jest idealny do włosów farbowanych. Chroni skórę głowy i włosy przed promieniami UV słońca, brudem i zanieczyszczeniami. Pozbywa się zabrudzeń włosów w delikatny sposób.

Dostępność: średnia ilość

Cena: 39,90 zł
( 1 szt. = 79,80 zł )
szt.

Szampon do włosów osłabionych, z olejem cebulowym pH 5.5, 200 ml

Szampon do włosów osłabionych, z olejem cebulowym pH 5.5, 200 ml
Szampon do włosów osłabionych, z olejem cebulowym pH 5.5, 200 ml

Szampon z wyciągiem z cebuli INDUS VALLEY to gotowy kosmetyk do mycia włosów, 200 ml, wyprodukowany w Indiach. Wykaz składników ma dwadzieścia osiem pozycji: dziewięć wyciągów roślinnych, trzy oleje, dwa surfaktanty, zestaw substancji kondycjonujących, dwie witaminy, dwa konserwanty, sekwestrant i kompozycję zapachową.

Dostępność: niewiele

Cena: 24,86 zł
( 1 litr = 1 243,00 zł )
szt.
  • nowość

Szampon z odżywką 2w1 INDUS VALLEY, pH 5,5, 200 ml

Szampon z odżywką 2w1 INDUS VALLEY, pH 5,5, 200 ml
Szampon z odżywką 2w1 INDUS VALLEY, pH 5,5, 200 ml

Dostępność: niewiele

Cena: 24,85 zł
( 1 litr = 1 242,50 zł )
szt.
  • nowość
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium