Potrzebujesz pomocy?
Skontaktuj się z nami!

Do darmowej dostawy 149.00 zł

do kasy suma: 0,00 zł

Indus Valley

Farba do włosów w żelu 9.0 BARDZO JASNY BLOND, Indus Valley

Farba do włosów w żelu 9.0 BARDZO JASNY BLOND, Indus Valley
Farba do włosów w żelu 9.0 BARDZO JASNY BLOND, Indus Valley


Żelowa farba do włosów Indus Valley to innowacyjny produkt na rynku farb do włosów. Jej w dużej mierze naturalny skład i wysoka wydajność decydują o tym, że stanowi znakomitą alternatywę dla innych zapewniających znaczną trwałość, ale agresywnych farb do włosów.

Formuła farby zawiera ponad 90% składników roślinnych i naturalnych, wśród których znajdują się wyciągi ziołowe, olejki roślinne oraz miód, znane ze swojego działania odżywczego i rewitalizującego. Dzięki nim farba nadaje włosom nowy wygląd, bez PPD, amoniaku i baru

Dostępność: niewiele

Cena: 49,95 zł
szt.

Glinka Multani Mitti (ziemia fulerska), 100 g, Indus Valley

Glinka Multani Mitti (ziemia fulerska), 100 g, Indus Valley
Glinka Multani Mitti (ziemia fulerska), 100 g, Indus Valley

Glinka multani mitti INDUS VALLEY to gotowy kosmetyk w postaci drobnego proszku, 200 g, wyprodukowany w Indiach. Proszek miesza się z wodą, wodą różaną lub mlekiem na pastę, nakłada na twarz, ciało lub włosy, pozostawia do wyschnięcia i spłukuje.

Skład z opakowania: Bentonite Clay (Multani Mitti) Powder

Dostępność: niewiele

Cena: 19,00 zł
( 1 kg = 95,00 zł )
szt.

Henna - farba do włosów na bazie henny BEZBARWNA - 100 g, Indus Valley

Henna - farba do włosów na bazie henny BEZBARWNA - 100 g, Indus Valley
Henna - farba do włosów na bazie henny BEZBARWNA - 100 g, Indus Valley

Henna bezbarwna INDUS VALLEY to gotowy kosmetyk do włosów w proszku, 100 g, wyprodukowany w Indiach. Proszek miesza się z ciepłą wodą na pastę i nakłada na włosy. Wykaz składników ma jedną pozycję.

Skład INCI: Cassia auriculata leaf powder

Dostępność: niewiele

Cena: 29,90 zł
( 1 kg = 299,00 zł )
szt.

Henna - farba do włosów na bazie henny BURGUND - 100 g, Indus Valley

Henna - farba do włosów na bazie henny BURGUND - 100 g, Indus Valley
Henna - farba do włosów na bazie henny BURGUND - 100 g, Indus Valley

Henna INDUS VALLEY — farba do włosów na bazie henny, BURGUND to gotowa roślinna farba do włosów w proszku, 100 g, wyprodukowana w Indiach. Proszek miesza się z ciepłą wodą na pastę i nakłada na włosy.

Skład INCI: Lawsonia inermis leaf powder, Indigofera tinctoria leaf powder, Cassia auriculata leaf powder

Dostępność: niewiele

Cena: 29,90 zł
( 1 kg = 299,00 zł )
szt.

Henna - farba do włosów na bazie henny CZEKOLADOWY - 100 g, Indus Valley

Henna - farba do włosów na bazie henny CZEKOLADOWY - 100 g, Indus Valley
Henna - farba do włosów na bazie henny CZEKOLADOWY - 100 g, Indus Valley

Henna INDUS VALLEY — farba do włosów na bazie henny, CZEKOLADOWY to gotowa roślinna farba do włosów w proszku, 100 g, wyprodukowana w Indiach. Proszek miesza się z ciepłą wodą na pastę i nakłada na włosy.

Skład INCI: Lawsonia inermis leaf powder, Indigofera tinctoria leaf powder, Cassia auriculata leaf powder

Dostępność: niewiele

Cena: 29,90 zł
( 1 kg = 299,00 zł )
szt.

Henna - farba do włosów na bazie henny CZERŃ - 100 g, Indus Valley

Henna - farba do włosów na bazie henny CZERŃ - 100 g, Indus Valley
Henna - farba do włosów na bazie henny CZERŃ - 100 g, Indus Valley

Henna INDUS VALLEY — farba do włosów na bazie henny, CZERŃ to gotowa roślinna farba do włosów w proszku, 100 g, wyprodukowana w Indiach. Proszek miesza się z ciepłą wodą na pastę i nakłada na włosy.

Skład INCI: Indigofera tinctoria leaf powder, Lawsonia inermis leaf powder, Cassia auriculata leaf powder

Dostępność: niewiele

Cena: 29,90 zł
( 1 kg = 299,00 zł )
szt.

Henna - farba do włosów na bazie henny JASNY BRĄZ - 100 g, Indus Valley

Henna - farba do włosów na bazie henny JASNY BRĄZ - 100 g, Indus Valley
Henna - farba do włosów na bazie henny JASNY BRĄZ - 100 g, Indus Valley

Henna INDUS VALLEY — farba do włosów na bazie henny, JASNY BRĄZ to gotowa roślinna farba do włosów w proszku, 100 g, wyprodukowana w Indiach. Proszek miesza się z ciepłą wodą na pastę i nakłada na włosy.

Skład INCI: Indigofera tinctoria leaf powder, Lawsonia inermis leaf powder, Cassia auriculata leaf powder

Dostępność: niewiele

Cena: 29,90 zł
( 1 kg = 299,00 zł )
szt.

Henna - farba do włosów na bazie henny KASZTANOWY - 100 g, Indus Valley

Henna - farba do włosów na bazie henny KASZTANOWY - 100 g, Indus Valley
Henna - farba do włosów na bazie henny KASZTANOWY - 100 g, Indus Valley

Henna INDUS VALLEY — farba do włosów na bazie henny, KASZTANOWY to gotowa roślinna farba do włosów w proszku, 100 g, wyprodukowana w Indiach. Proszek miesza się z ciepłą wodą na pastę i nakłada na włosy.

Skład INCI: Lawsonia inermis leaf powder, Cassia auriculata leaf powder, Indigofera tinctoria leaf powder

Dostępność: niewiele

Cena: 29,90 zł
( 1 kg = 299,00 zł )
szt.

Henna - farba do włosów na bazie henny KASZTANOWY BRĄZ - 100 g, Indus Valley

Henna - farba do włosów na bazie henny KASZTANOWY BRĄZ - 100 g, Indus Valley
Henna - farba do włosów na bazie henny KASZTANOWY BRĄZ - 100 g, Indus Valley

Henna INDUS VALLEY — farba do włosów na bazie henny, KASZTANOWY BRĄZ to gotowa roślinna farba do włosów w proszku, 100 g, wyprodukowana w Indiach. Proszek miesza się z ciepłą wodą na pastę i nakłada na włosy.

Skład INCI: Lawsonia inermis leaf powder, Indigofera tinctoria leaf powder, Cassia auriculata leaf powder

Dostępność: średnia ilość

Cena: 29,90 zł
( 1 kg = 299,00 zł )
szt.

Henna - farba do włosów na bazie henny MAHOŃ - 100 g, Indus Valley

Henna - farba do włosów na bazie henny MAHOŃ - 100 g, Indus Valley
Henna - farba do włosów na bazie henny MAHOŃ - 100 g, Indus Valley

Henna INDUS VALLEY — farba do włosów na bazie henny, MAHOŃ to gotowa roślinna farba do włosów w proszku, 100 g, wyprodukowana w Indiach. Proszek miesza się z ciepłą wodą na pastę i nakłada na włosy.

Skład INCI: Indigofera tinctoria leaf powder, Lawsonia inermis leaf powder, Cassia auriculata leaf powder

Dostępność: niewiele

Cena: 29,90 zł
( 1 kg = 299,00 zł )
szt.

Henna - farba do włosów na bazie henny RUDY - 100 g, Indus Valley

Henna - farba do włosów na bazie henny RUDY - 100 g, Indus Valley
Henna - farba do włosów na bazie henny RUDY - 100 g, Indus Valley

Henna INDUS VALLEY — farba do włosów na bazie henny, RUDY to gotowa roślinna farba do włosów w proszku, 100 g, wyprodukowana w Indiach. Proszek miesza się z ciepłą wodą na pastę i nakłada na włosy.

Skład INCI: Indigofera tinctoria leaf powder, Lawsonia inermis leaf powder, Cassia auriculata leaf powder

Dostępność: niewiele

Cena: 29,90 zł
( 1 kg = 299,00 zł )
szt.

Henna - farba do włosów na bazie henny ŚREDNI BRĄZ - 100 g, Indus Valley

Henna - farba do włosów na bazie henny ŚREDNI BRĄZ - 100 g, Indus Valley
Henna - farba do włosów na bazie henny ŚREDNI BRĄZ - 100 g, Indus Valley

Henna INDUS VALLEY — farba do włosów na bazie henny, ŚREDNI BRĄZ to gotowa roślinna farba do włosów w proszku, 100 g, wyprodukowana w Indiach. Proszek miesza się z ciepłą wodą na pastę i nakłada na włosy.

Skład INCI: Lawsonia inermis leaf powder, Indigofera tinctoria leaf powder, Cassia auriculata leaf powder

Dostępność: niewiele

Cena: 29,90 zł
( 1 kg = 299,00 zł )
szt.

Henna - farba do włosów na bazie henny, CIEMNY BRĄZ - 100 g, Indus Valley

Henna - farba do włosów na bazie henny, CIEMNY BRĄZ - 100 g, Indus Valley
Henna - farba do włosów na bazie henny, CIEMNY BRĄZ - 100 g, Indus Valley

Henna INDUS VALLEY — farba do włosów na bazie henny, CIEMNY BRĄZ to gotowa roślinna farba do włosów w proszku, 100 g, wyprodukowana w Indiach. Proszek miesza się z ciepłą wodą na pastę i nakłada na włosy.

Skład INCI z opakowania: Organic Indigofera tinctoria (Indigo) leaf powder, Organic Lawsonia inermis (Henna) leaf powder & Organic Cassia auriculata (Colourless Henna) leaf powder.

Dostępność: średnia ilość

Cena: 30,50 zł
( 1 kg = 305,00 zł )
szt.

Henna - farba do włosów na bazie henny, ŁAGODNA CZERŃ - 100 g, Indus Valley

Henna - farba do włosów na bazie henny, ŁAGODNA CZERŃ - 100 g, Indus Valley
Henna - farba do włosów na bazie henny, ŁAGODNA CZERŃ - 100 g, Indus Valley

Henna INDUS VALLEY — farba do włosów na bazie henny, ŁAGODNA CZERŃ to gotowa roślinna farba do włosów w proszku, 100 g, wyprodukowana w Indiach. Proszek miesza się z ciepłą wodą na pastę i nakłada na włosy.

Skład INCI z opakowania: Organic Indigofera tinctoria (Indigo) leaf powder , Organic Lawsonia inermis (Henna) leaf powder & Organic Cassia auriculata (Colourless Henna) leaf powder

Dostępność: niewiele

Cena: 30,50 zł
( 1 kg = 305,00 zł )
szt.

Marokańska glinka Rhassoul, 250 g, Indus Valley

Marokańska glinka Rhassoul, 250 g, Indus Valley
Marokańska glinka Rhassoul, 250 g, Indus Valley

Marokańska glinka Rhassoul, 250 g, Indus Valley

Marokańska glinka Rhassoul Indus Valley to bogata w minerały glinka pochodząca bezpośrednio z marokańskich gór Atlas. To w 100% czysty i naturalny, potrójnie przesiany mikrodrobny proszek bez dodatku chemikaliów. 

Dostępność: średnia ilość

Cena: 17,95 zł
szt.

Maseczka do twarzy z proszkiem z Drzewa Sandałowego, Multani Mitti, Kalaminą i Migdałami, 200 g, Indus Valley

Maseczka do twarzy z proszkiem z Drzewa Sandałowego, Multani Mitti, Kalaminą i Migdałami, 200 g, Indus Valley
Maseczka do twarzy z proszkiem z Drzewa Sandałowego, Multani Mitti, Kalaminą i Migdałami, 200 g, Indus Valley

Maseczka do twarzy z proszkiem z Drzewa Sandałowego, Multani Mitti, Kalaminą i Migdałami, 200g, Indus Valley
Wypróbuj zestaw do przygotowania własnej rozjaśniającej maseczki do twarzy Indus Valley! To kojąca skórę mieszanka suszonych w cieniu składników: kory indyjskiego Drzewa Sandałowego (Santalum album), wzbogacona dobroczynnym proszkiem migdałowym, w 100% czystą i naturalną glinką Kalaminową i glinką Multani Mitti.

Dostępność: niewiele

Cena: 28,27 zł
szt.

Olejek do brody, 19 składników roślinnych, 30 ml, Indus Valley

Olejek do brody, 19 składników roślinnych, 30 ml, Indus Valley
Olejek do brody, 19 składników roślinnych, 30 ml, Indus Valley

Naturalny olejek do pielęgnacji brody, 30 ml, Indus Valley

Formuła z 19 ziół i olejków opracowana w celu poprawy kondycji i wyglądu włosów.

W 100% czysty i naturalny. Nie zawiera syntetycznych zapachów. Wszystkie składniki są tłoczone na zimno bez użycia składników chemicznych.

Dostępność: niewiele

Cena: 19,52 zł
( 1 litr = 59,15 zł )
szt.

Olejek do olejowania włosów Bhringraj, ziołowy, 100 ml, Indus Valley

Olejek do olejowania włosów Bhringraj, ziołowy, 100 ml, Indus Valley
Olejek do olejowania włosów Bhringraj, ziołowy, 100 ml, Indus Valley

Mieszanka olejów roślinnych z macerowanym zielem bhringradż (Eclipta alba) i kilkunastoma innymi surowcami roślinnymi. Do olejowania włosów i skóry głowy przed myciem. Zawiera hennę, więc może przyciemnić włosy — przed pierwszym użyciem warto zrobić próbę na kosmyku.

Dostępność: średnia ilość

Cena: 21,90 zł
szt.

Olejek do olejowania włosów i skóry głowy, ziołowy, 100 ml, Indus Valley

Olejek do olejowania włosów i skóry głowy, ziołowy, 100 ml, Indus Valley
Olejek do olejowania włosów i skóry głowy, ziołowy, 100 ml, Indus Valley

Mieszanka olejów roślinnych z macerowanymi ziołami stosowanymi w tradycji ajurwedyjskiej. Bazą jest olej słonecznikowy. Przeznaczona do olejowania skóry głowy i włosów przed myciem. Ma wyraźny zapach ziołowo-goździkowy i ciemną barwę, która może zabarwiać jasne tkaniny.

Dostępność: średnia ilość

Cena: 29,70 zł
( 1 litr = 297,00 zł )
szt.

Proszek shikakai do włosów 100 g INDUS VALLEY

Proszek shikakai do włosów 100 g INDUS VALLEY
Proszek shikakai do włosów 100 g INDUS VALLEY

Proszek z owoców shikakai INDUS VALLEY to gotowy kosmetyk do włosów w postaci proszku, 100 g, wyprodukowany w Indiach. Proszek miesza się z wodą na gładką masę, nakłada na włosy i spłukuje po 30–35 minutach.

Skład z opakowania: Organic Shikakai (Acacia concinna) fruit powder

Dostępność: średnia ilość

Cena: 18,34 zł
( 1 kg = 183,40 zł )
szt.
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium