Potrzebujesz pomocy?
Skontaktuj się z nami!

Do darmowej dostawy 149.00 zł

do kasy suma: 0,00 zł

Indus Valley

Ziołowa farba z henną, BRĄZ 120 g, Indus Valley

Ziołowa farba z henną, BRĄZ  120 g, Indus Valley
Ziołowa farba z henną, BRĄZ 120 g, Indus Valley

Ziołowa farba z henną INDUS VALLEY, BRĄZ to gotowa roślinna farba do włosów w proszku, 120 g, wyprodukowana w Indiach. Proszek miesza się z ciepłą wodą na pastę i nakłada na włosy. Wykaz składników ma osiem pozycji — cztery razy więcej niż w setkowej serii henn tej marki, gdzie są trzy.

Skład z opakowania: Certified Organic Chamomile, Certified Organic Rubia Cardifolia, Certified Organic Indigo leaves, Certified Organic henna leaves, Certified Organic Cassia Leaves, Certified Organic Amla, Certified Organic Fenugreek seeds, Certified Organic Brahmi Leaves

Dostępność: niewiele

Cena: 39,90 zł
( 1 kg = 332,50 zł )
szt.

Ziołowa farba z henną, CIEMNY BRĄZ 120 g, Indus Valley

Ziołowa farba z henną, CIEMNY BRĄZ 120 g, Indus Valley
Ziołowa farba z henną, CIEMNY BRĄZ 120 g, Indus Valley

Ziołowa farba z henną INDUS VALLEY, CIEMNY BRĄZ to gotowa roślinna farba do włosów w proszku, 120 g, wyprodukowana w Indiach. Proszek miesza się z ciepłą wodą na pastę i nakłada na włosy. Wykaz składników ma osiem pozycji — cztery razy więcej niż w setkowej serii henn tej marki, gdzie są trzy.

Skład z opakowania: Certified Organic Chamomile, Certified Organic Rubia Cardifolia, Certified Organic Indigo leaves, Certified Organic henna leaves, Certified Organic Cassia Leaves, Certified Organic Amla, Certified Organic Fenugreek seeds, Certified Organic Brahmi Leaves

Dostępność: niewiele

Cena: 39,90 zł
( 1 kg = 332,50 zł )
szt.

Ziołowa farba z henną, INDYJSKA CZERŃ 120 g, Indus Valley

Ziołowa farba z henną, INDYJSKA CZERŃ 120 g, Indus Valley
Ziołowa farba z henną, INDYJSKA CZERŃ 120 g, Indus Valley

Ziołowa farba do włosów siwych z henną INDUS VALLEY, INDYJSKA CZERŃ to gotowa roślinna farba do włosów w proszku, 120 g, wyprodukowana w Indiach. Proszek miesza się z ciepłą wodą na pastę i nakłada na włosy. Producent wyodrębnia ten produkt spoza podstawowej palety odcieni i przeznacza go do włosów siwych.

Skład podany przez producenta: Certified Organic Chamomile, Certified Organic Rubia Cardifolia, Certified Organic Indigo leaves, Certified Organic henna leaves, Certified Organic Cassia Leaves, Certified Organic Amla, Certified Organic Fenugreek seeds, Certified Organic Brahmi Leaves

Dostępność: brak towaru

Cena: 39,90 zł
( 1 kg = 332,50 zł )

Ziołowa farba z henną, JASNY BRĄZ 120 g

Ziołowa farba z henną, JASNY BRĄZ  120 g
Ziołowa farba z henną, JASNY BRĄZ 120 g

Ziołowa farba z henną INDUS VALLEY, JASNY BRĄZ to gotowa roślinna farba do włosów w proszku, 120 g, wyprodukowana w Indiach. Proszek miesza się z ciepłą wodą na pastę i nakłada na włosy. Wykaz składników ma osiem pozycji — cztery razy więcej niż w setkowej serii henn tej marki, gdzie są trzy.

Skład z opakowania: Certified Organic Chamomile, Certified Organic Rubia Cardifolia, Certified Organic Indigo leaves, Certified Organic henna leaves, Certified Organic Cassia Leaves, Certified Organic Amla, Certified Organic Fenugreek seeds, Certified Organic Brahmi Leaves

Dostępność: niewiele

Cena: 39,90 zł
( 1 szt. = 332,50 zł )
szt.

Ziołowa farba z henną, KASZTANOWY BRĄZ 120 g, Indus Valley

Ziołowa farba z henną, KASZTANOWY BRĄZ 120 g, Indus Valley
Ziołowa farba z henną, KASZTANOWY BRĄZ 120 g, Indus Valley

Ziołowa farba z henną INDUS VALLEY, KASZTANOWY BRĄZ to gotowa roślinna farba do włosów w proszku, 120 g, wyprodukowana w Indiach. Proszek miesza się z ciepłą wodą na pastę i nakłada na włosy. Wykaz składników ma osiem pozycji — cztery razy więcej niż w setkowej serii henn tej marki, gdzie są trzy.

Skład z opakowania: Certified Organic Chamomile, Certified Organic Rubia Cardifolia, Certified Organic Indigo leaves, Certified Organic henna leaves, Certified Organic Cassia Leaves, Certified Organic Amla, Certified Organic Fenugreek seeds, Certified Organic Brahmi Leaves

Dostępność: niewiele

Cena: 39,90 zł
( 1 kg = 332,50 zł )
szt.

Ziołowa farba z henną, MIĘKKA CZERŃ 120 g, Indus Valley

Ziołowa farba z henną, MIĘKKA CZERŃ  120 g, Indus Valley
Ziołowa farba z henną, MIĘKKA CZERŃ 120 g, Indus Valley

Ziołowa farba z henną INDUS VALLEY, MIĘKKA CZERŃ to gotowa roślinna farba do włosów w proszku, 120 g, wyprodukowana w Indiach. Proszek miesza się z ciepłą wodą na pastę i nakłada na włosy. Wykaz składników ma osiem pozycji — cztery razy więcej niż w setkowej serii henn tej marki, gdzie są trzy.

Skład (INCI) — przepisany z opakowania: Indigofera Tinctoria (Indigo) Leaf Powder*, Lawsonia Inermis (Henna) Leaf Powder*, Cassia Auriculata (Neutral Henna) Leaf Powder*, Emblica Officinalis (Amla) Fruit Powder*, Rubia Cordifolia (Madder) Roots Powder*, Trigonella Foenum-Graecum (Fenugreek) Seeds Powder*, Bacopa Monnieri (Brahmi) Leaf Powder*, Matricaria Chamomilla (Chamomile) Leaf Powder*
*składnik z certyfikowanych upraw ekologicznych — oznaczenie producenta

Dostępność: niewiele

Cena: 39,90 zł
( 1 kg = 332,50 zł )
szt.

Ziołowa farba z henną, ZŁOCISTY BLOND 120 g, Indus Valley

Ziołowa farba z henną, ZŁOCISTY BLOND 120 g, Indus Valley
Ziołowa farba z henną, ZŁOCISTY BLOND 120 g, Indus Valley

Ziołowa farba z henną INDUS VALLEY, ZŁOCISTY BLOND to gotowa roślinna farba do włosów w proszku, 120 g, wyprodukowana w Indiach. Proszek miesza się z ciepłą wodą na pastę i nakłada na włosy. Wykaz składników ma osiem pozycji — cztery razy więcej niż w setkowej serii henn tej marki, gdzie są trzy.

Skład z opakowania: Certified Organic Chamomile, Certified Organic Rubia Cardifolia, Certified Organic Indigo leaves, Certified Organic henna leaves, Certified Organic Cassia Leaves, Certified Organic Amla, Certified Organic Fenugreek seeds, Certified Organic Brahmi Leaves

Dostępność: niewiele

Cena: 39,90 zł
( 1 kg = 332,50 zł )
szt.
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium