Komórki macierzyste z kory dębu białego 20 ml

Dostępność: duża ilość
Wysyłka w: 24 godziny
Cena: 26,30 zł 26.30
ilość szt.
dodaj do przechowalni
Ocena: 5
Producent: AMT
Kod produktu: 9DC0-90322
Kod EAN: 5902574351944

Opis

 

Komórki macierzyste z kory dębu białego

Rynek kosmetyczny odnotował znaczny wzrost zainteresowania komórkami macierzystymi w ciągu ostatniej dekady. Obecnie branża kosmetyczna i pielęgnacyjna oferuje technologie komórek macierzystych, które wykorzystują komórki merystematyczne, niezróżnicowane roślinne komórki macierzyste z prostych ekstraktów komórkowych bez określonej aktywności.

Czym jednak są komórki macierzyste? Są to komórki biologiczne występujące we wszystkich organizmach wielokomórkowych, które mogą dzielić się poprzez mitozę i różnicować w różne, wyspecjalizowane typy komórek. Każda nowa komórka może pozostać komórką macierzystą lub stać się innym typem komórki o bardziej wyspecjalizowanej funkcji, np. komórką skóry, komórką mięśniową, czerwoną krwinką lub komórką mózgową! Komórki macierzyste służą przede wszystkim jako wewnętrzny system naprawczy. Komórki te mogą zasadniczo dzielić się bez ograniczeń, aby uzupełniać inne komórki lub migrować do uszkodzonych obszarów w celu naprawy tkanki.

 

Badania pokazują, że roślinne komórki macierzyste mogą spowalniać starzenie się skóry poprzez obronę przed stresami zewnętrznymi , utrzymując młody wygląd skóry na dłużej.

Tak więc podstawowe  działania komórek macierzystych, to:

  • ochrona skóry przed niekorzystnymi warunkami środowiskowymi (pośrednio)
  • wpływ na ujędrnienie i poprawę elastyczności skóry
  • znaczące zwiększenie zdolności autoregeneracji skóry

 

Stosowanie

Produkt rozpuszczalny w wodzie, zalecane stężenie w formułach kosmetycznych od 0,5 do 10% (dawka zalecane przez producenta).

Dodawać do produktu w temperaturze poniżej 35 oC

 

Przechowywanie

Przechowywać w suchym miejscu w temperaturze nieprzekraczającej 32°C. Na podstawie badań stabilności optymalna temperatura przechowywania dla maksymalizacji okresu trwałości wynosi 23-25°C, może być jednak przechowywany w temperaturze od 16 do 32°C. Nie zamrażać !!!

 

Metryka produktu

Komórki macierzyste z kory dębu białego

INCI: Quercus Alba Bark Extract & Lactobacillus Ferment

Zalecane stężenie: 1.0% - 10.0%

Rozpuszczalność - pełna rozpuszczalność w wodzie

Wygląd: mętna ciecz

pH (Direct): 3.5 - 5.5
Tannic Acid (Kwasy garbnikowe) zawartość: 0.95% minimum

ISO 16128 value:
Natural Index (NI): 1
Natural Origin Index (NOI): 1

Opinie o produkcie (0)

Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Pochodzą od zalogowanych klientów sklepu ESENT.PL, nie weryfikujemy czy dany klient kupił dany produkt. Opinie są widoczne dla wszystkich, po uzyskaniu akceptacji w procesie moderowania, akceptujemy wszystkie opinie niezawierające wulgaryzmów i dotyczące danego produktu.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium